Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem tudom hogy mégis milyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogy mégis milyen viszonyban állok egy lánnyal (? )

Figyelt kérdés
Sziasztok, egy lánnyal kapcsolatos kérdést szeretnék feltenni. A csajba egyszer szerelmes voltam még régebben kb. 15 éves koromban,de ez azóta elmúlt, mert egy másik sráccal van ilyen ''se veled se nélküled'' viszonyban. Fájó szívvel de elfogadtam. Köztük nagy a távolság a csaj sokkal többet keresi a srácot, minta srác a csajt. A csajjal sokat beszélgetünk mindenféléről, mondhatni eléggé egy húron pendülünk, ha valami bajunk van, vagy nem értünk valamit akármivel, akár a világgal kapcsolatban is megbeszéljük, mondhatni néha filozofálunk. Akármilyen problémája van hozzám fordul segítségért, legutoljára én kapartam össze mert darabokban volt szegény, bár tudom jól, hogy ez alapvető dolog, másokon segíteni. Szerencsére én stabilabb vagyok ilyen téren, őt nemrég érte 1-2 pofon az élettől. Olykor-olykor érzem, hogy nem kellene átlépni a határt nem akarom elkövetni ugyan azt a hibát mint 15 évesen, ekkor kicsit játékosabbra kapcsolok, hogy tereljek, egy mély beszélgetés után, például. Ő szeret velem kötöszködni néha-néha, bár nem tudom hogy ez nála mit jelent. A srác akit érdekel a csaj régebben a haverom volt, de már nem tartjuk a kapcsolatot. Neki volt egy barátnője ez idő alatt, de nem az a jányka aki engem érdekel. Gondolom most az eredmény Friendzone lesz, de hátha jön ide kommentelni 1-2 fehérholló aki mélyebben belelát :)

2015. aug. 13. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
A se veled se nélküled kapcsolata igy is ugy is kudarc lessz csak lehet még nem jött rá. Az ilyen kapcsolatból úgy lehet kilépni ha jön valaki más. Nem hiába fordul hozzád mindig. Szerintem próbálj vele össze jönni. A lányok szokták azokat piszkálni akik tetszenek nekik.
2015. aug. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen erre gondoltam, de ez a se veled se nélküled dolog egészen régóta folyik...kb 2-3 éve. Ezzel az a gond, hogy a srác benne van még a baráti körömben, olykor lejárogat az itteni haverjaihoz, mert ő kb 40 km-el arrébb lakik, de néha mikor összegyűlünk ő is ott van, és akkor általában a lány is. Így nem tudom ez a változás hogy érintené ezt a ''kört''.
2015. aug. 13. 16:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tedd félre ezt a baráti kör mizériát, és nézd mélyebben az érzéseidet. Azt viszont előtte jó volna kiderítened, mielőtt közeledsz a lányhoz, hogy ő is úgy érez e irántad, mint te, mert nagyon könnyű félreértelmezni a szeretetet és a szerelmet. Szeretetből is heccelhet. Konkrétabb kell ennél... Ha ő is szeret, akkor viszont a baráti kör témát ezek után vedd elő és mérlegeld, hogy valószínűleg nem fog vagy fognak örülni az érzéseiteknek, azonban ha nagyon szeretitek egymást akkor szerintem egyértelmű, hogy a szerelmet választjátok akkor is, ha tudjátok, hogy mondjuk a haverod vagy a haveri kör elfordul tőletek. Mérlegeld és tégy egjobb belátásod szerint.
2015. aug. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A haveri kör nem fordulna el ettől, csak az az egy srác talán. Bár a mostani helyzet mérföldkövekkel van előrébb mint a 2 évi, szerintem jó úton haladok. Másrészt számításba veszem a tanultakat, konkrétan nem hajazok rá, nem fektetek bele túl sok időt, mondhatni kikapcsolom az érzelmeimet, és csak akkor teszem ha a helyzet világossá kezd válni.
2015. aug. 14. 19:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Helyes! Mérlegelj mindent, aztán hagyd, hogy maguktól menjenek a dolgok. Úgyis világossá fog vállni, hogy ki mit szeretne.
2015. aug. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!