Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van barátnőm mégis csak addig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátnőm mégis csak addig vagyok boldog míg vele vagyok, utána úgy érzem magányos vagyok és hát megcsaltam egyszer egy csajjal, de már megbántam, mégis mi a fene van velem?

Figyelt kérdés
Hiányzik a szex. Barátnőm meg szűz is és még nem akarja csinálni én már levetkőztettem egyszer de azt mondta h nem akarja még legalább 18 éves koráig elveszíteni! Én próbálok türelmes lenni, de úgy érzem nem fog ez így menni, vagy mgcsalom emiatt vagy elhagyom. Amúgy pechemre a csaj akivel megcsaltam az is szűz és hát ő sem akarja még.
2015. jún. 25. 12:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Hagyd ott. Neki is sokkal jobbat teszel vele. Jobbat érdemel. :)
2015. jún. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha otthagynám felvagdosná magát ő maga modta h nélkül nem tud élni és hát sajnállom is szegényt.
2015. jún. 25. 12:58
 3/9 anonim ***** válasza:
ha elhagyod megmondja hogy csak a szex miatt akartal vele lenni , varj turelemmel , lehet meggondolja magat vagy fel a dologtol elsore ! hany evesek vagytok?
2015. jún. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%

"Ha otthagynám felvagdosná magát"


Ne hagyd magad zsarolni.

2015. jún. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De mikor vele vagyokén is szeretem és jó, de a szex is fontos nekem, előző barátnőm se értette meg ezért mentünk szét amúgy...
2015. jún. 25. 13:29
 6/9 anonim válasza:

dehogy vágdosná...csak fenyeget.

hagyd ott tényleg jobbat érdemel, aki majd nem csalja meg hanem kivárja és szereti.vagy mondd meg hogy megcsaltad akkor még könnyebb mert ő hagy ott ha van egy kis esze.

2015. jún. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
ugyan már ha szereted nem csalod meg
2015. jún. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ez hülyeség...a barátnőd lehet,hogy így érzi,hogy kárt tenne magàban,ha te elhagynád.Sokáig rossz lenne neki,de jobb lenne,ha elhagynád persze elmondod neki az okokat.Nem úgy,hogy szó nélkül, vagy valami dumával lerendezed. Amúgy ha olyannyira szerelmes lennél belé,akkor ok szenvednél a szex hiánya miatt,de megértenéd,hogy ő még nem kész rá.Különben sem mindegy milyen első élménye lesz.
2015. jún. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem akarnál agyat használni??

Ha értelmes, elmagyarázod neki nincs miért várni.

Ha nem, mire kell neked?

2015. jún. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!