Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem tudok flörtölni és félek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok flörtölni és félek a fiúk közelségétől is ez normális?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és a többiek luzernek tartanak amiért nem volt meg barátom és én is szeretnék már de nem merek lépni és azt sem tudom h hol kezdjem és a "pasizást" :,(

2015. aug. 14. 23:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Velem pont ugyan így van. 14/l De szerintem várd meg, míg az igazi rádtalál.
2015. aug. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyelek meg titeket :D az igazi?Én is sokáig hittem benne :P addig örüljetek amíg nincs barátotok, higgyétek el csak a baj van velük...
2015. aug. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Utolsónak igaza van. Addig a jó! :)

Még nekem sem volt és én is ilyen "zavarba jövök ha elmegy mellettem egy helyes fiú" lány vagyok,de úgy gondolom nincs is szükségem kapcsolatra.

Ráérünk még vele. ;)


15/L

2015. aug. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

#2, szerinted miért ne lehetne igazi? Ha volt rossz tapasztalatod, az nem azt jelenti, hogy ne lehetne.


Nekem volt 14 évesen barátnőm, de most 3 évvel később azt mondom, hogy nem ekkor születnek nagy szerelmek. Csak egy kis tapasztalatszerzés volt. (bár azért lehet, mert a lány "szedett fel" és én csak "oké, legyen"-nel mentem bele) Később komolyabbra fordult talán részemről is, de végül nem lett belőle sokáig tartó kapcsolat. Különleges esetben lehet hosszan tartó is talán.


Saját tapasztalatom alapján azt mondom, hogy még nem feltétlen kell keresned. Ha lesz fiú, akkor oké, ha nem, úgy is jó. (persze ha nagyon szeretnél, akkor nem szólok bele)

2015. aug. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Adok neked flört tippeket. Menj oda hozzá, nézz rá kihívóan, és mondd: Cica vok és nincs gazdám. Nekem mindig beválik, és garantált a tartós kapcsolat. 21/l
2015. aug. 15. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, normális. Majd eljön az idő, mikor készen állsz rá.

De az, hogy emiatt valaki lúzernek tart, az a saját értelmi színvonalukról ad tanúbizonyságot. 14 évesen kötelező barát? Nem. Ne hallgass rájuk.

2015. aug. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!