Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális ha 16 évesen nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha 16 évesen nem volt még barátom, se első csókom?

Figyelt kérdés
Lett volna rá lehetőségem.De senkinél nem éreztem úgy, hogy vonzana egy kicsit is, azt meg nem akartam, hogy csak úgy együtt legyünk semmi érzelemmel.Még nem is tartom magam érettnek ehhez, ez baj?Szerintetek van rá esély, hogy jön valaki aki majd csak kicsit is de szimpatikus lesz?

2015. aug. 3. 11:07
1 2
 1/20 - palilaci - ***** válasza:
100%
Haver ugyanez volt nalam is, gorcsoltem, hogy nem volt csajom, csokom, szuz vagyok stb. Aztan leszartam maskepp kezdtem el gondolkodni es hoppa lett minden. Ez legyen az utso ami foglalkoztat. Tanulj, episd a karriert, melozz, sportolj aztan amikor ugy erzed talaltal egy normalis csajszit belekezdessz.
2015. aug. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
11%
nem ,ha 10 évesen még nem csókolóztál ,keféltél nem lesz senkid...lol
2015. aug. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
köszönöm az első válaszát, bár én remélem, hogy egy fiú jön majd akivel összejöhetek :D
2015. aug. 3. 11:15
 4/20 anonim ***** válasza:

Én sem csókolóztam még,ilyen hosszú szájrapuszi volt ilyen 12-13 évesen de annyi. Viszont taperolás meg fogdosás volt. A csóktól vmiért félek.Félek,hogy elcseszem és csak néz majd rám a csaj,hogy ez meg mi akart lenni?

17F

2015. aug. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 - palilaci - ***** válasza:

Valamiert fiunak neztelek. Csajoknal altalaban ez nem problema. Ebbol a szempontbol kulonleges vagy :D


4#


Akkor neked az elso valaszom leirja a tutit.

2015. aug. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Normális. Nem késtél le semmiről sem.

Nekem mondjuk a csók nem olyan nagy szám. Annyira nem fontoltam meg, hogy kivel. Egy gyerekkori kis iskolás fellángolás volt, nem kellett hozzá komoly kapcsolat.

Bár manapság már az általánosban túl vannak sok kapcsolaton meg a szexen is, attól az még nem normális. Sokaknak igazából később, huszonévesen lesz az első igazi komoly kapcsolatuk.

Nálunk is van a családban 12 éves, akinek már három "kapcsolata" volt. Persze igazából alig mertek egymáshoz szólni :) Csak fb-on volt kapcsolat, meg szívecskék :D

2015. aug. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Nem ciki, és nincs olyan hogy normális hogy mikor van az első csók stb.. nekem is 16 évesen volt akkori távkapcsolatomban megleptem bnőmet átmentem hozzájuk jött haza suliból én mutterjával lebeszéltem hogy átmennék azt mondta jó (szülinapja volt bnőmnek akkor) átmentem megleptem átadtam neki egy csomagot de mielőtt átadtam átölteltem hisz megörült nekem,

Szóval belépett a ajtón ott álltam előtte nekem ugrott átölelt majdnem sírt a örömtől felfordítottam a fejét azt spontán ahogy sikerül nem görcsöltem raja csók aztán szia le van tudva az első, aztán ha úgyis szeretitek egymást akkor ha valami nem tetszik a csajnak hogy hogyan csókolsz akkor meg kell beszélni

Kapcsolat alapja a kommunikáció!

17/F

2015. aug. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ezzel semmi baj..

Majd talàlsz valakit mikor te is érettnek érzed magad ehhez..

2015. aug. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Normális :)
2015. aug. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, de amúgy még mindig lány vagyok :D

7/9 válaszoló nagyon szép első csókod volt:)

2015. aug. 3. 13:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!