Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális, hogy nincsenek igaz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy nincsenek igaz barátaim?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok és nem mondanám magam egyáltalán zárkózottnak,sőt inkább vidámnak. De nincsen egyetlen egy igaz barátom se,akinek mindent elmondhatnék és teljesen megbíznék benne! Van sok "barátom",de egyikben sem bízok meg teljesen ,mert tudom,hogy a hátam mögött kibeszélnek. Nyitni mások felé pedig kicsit félek,mert nem szeretném,hogy eláruljanak. A barátnőm,akiben megbíztam a hátam mögött kavart azzal a fiúval,akivel úgy volt,hogy összejövünk,azóta van ez így.
2015. aug. 2. 23:07
 1/9 anonim ***** válasza:
nekemsincs, bar en fiu vagyok.
2015. aug. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Tapasztalatlan ***** válasza:
Ugyanez csak fiúba max egy kivétellel, de az se mindig igaz...
2015. aug. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem sincs én lány vagyok.
2015. aug. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Találnod kellene egy embert akiben megbízol, szülők?

Mert ez így ne menjen tovább semmi féleképpen mert átmehet antiszoc.ba

De ha nagyon nem megy a dolog akkor próbálkozz neten valakit keresni, akár noname módon is, vagy ha gondolod dobj 1 privet meghallgatlak és utána vizsgáld felül hogy milyen érzés valakinek kibeszélni magad, és néha elég ha csak meghallgatnak nem is kell mondani semmit.

Próbáld ki, ajánlom!

2015. aug. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Írjatok nekem,akkor kedves kommentelők!:) Ne érezzétek magatokat egyedül!
2015. aug. 2. 23:24
 6/9 anonim ***** válasza:

Hat nagyon szomoruan olvasom :( meg a ket elso valaszolonak is uzenem:

Fel a fejjel! Tuti van egy igaz barat valahol meglapulva a sarokban. Nyitott szemmel kell figyelni. Nekem se voltak jo sokaig. Sodrodtan az arral kozben megtanultam hogyan ismerjem ki az embereket. En is egy "alarcot" huztam fol h megvedjem magam a tarsasagoktol. A bizalmukba ferkozok ezaltal infokat gyujtok h kiben lehet megbizni es kiben nem. De igy meg midnig nem lehet talalni igaz baratot. Ezzel a "modszerrel" csak vedekezni lehet a kulvilaggal. En ugy talalkoztam a legjobb baratnommel, hogy nagy sz*rba kerultem es csak o segitett ki. Egy segito kezet akarni nem ad. Utana egyre tobb ilyen baratokat talaltam. Mamar elvalaszthatatlan baratok vagyunk.

Tudnod kell h kik azok akikrol tudod h ha veled barmi is tortenne ok feltetel nelkul segitenek neked.

2015. aug. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ugy latom ugyanabban a cipoben jarunk en is 14 eves vagyok es UGYANEZ van velem is teljesen ugyanez 😂
2015. aug. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem még nem igaz barátaim sincsenek :D
2015. aug. 3. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Egy igaz barátom van, meg 1-2 barát, de igazából egyedül vagyok majdnem mindig. 15 éves fiú vagyok.
2015. aug. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!