Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van hátrányom az ismerke...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van hátrányom az ismerkedésben?

Figyelt kérdés
18 éves srác vagyok, suli mellett lovász, lóápoló. Egy 4 csillagos hotel lovas tanyáján dolgozom. Eddig akárhányszor ismerkedni akartam, és ki jött szóba hogy mit dolgozom, érezhető volt hogy lenéztek onnan fogva meg egyfajta undorral néztek rám. De az okát nem tudom. Hogyan ismerkedjek így? Gondoltam már arra is, hogy hazudni kéne, vagy nem elmondani, de félek hogy úgyis kiderülne. Lányok ti ismerkednétek olyan fiúval aki lovászként dolgozik? Mi a véleményetek erről? Mit tehetek? Hogy ismerkedjek?
2015. aug. 15. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem azért mert a mai lányok nagy része a modern stílusú férfiakat szereti... Gondolok én itt olyanra hogy: közgazdász, bankár, üzletember stb...

Szerintem nekik egyből a mocsok, ürülék az ólban, csutakolás stb jut eszükbe

2015. aug. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát lehet benne valami. De soha nem vagyok piszkos se, munka után mosakodom meg, öltözök át rendes ruhába, de mégsincs szerencsém
2015. aug. 15. 22:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Sok a buta liba. Ennyi. Javaslom egy-két ismerkedős oldal használatát. Csak van normális a környékeden :) 15/F
2015. aug. 16. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
* normális lány *
2015. aug. 16. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Figyelj ide.


Nagyon sok beképzelt lány van akik elvárják hogy egy pasi minimum igényes irodai vagy módos munkahelyen dolgozzon amihez már diploma a feltétel. A kétkezi munkát sokan lenézik már, pedig sajnos nagyon sok helyre kérik a szakmunkásokat mert ott vannak üresedések.


Nézd én 21 évesen egy vegyi iparba kerültem be sima takarítónak egy külsős céghez. Sajnos így alakult nem volt más. Mást most sem nagyon találok, de jól érzem magam a jelenlegi helyemen, igaz nem keresek sokat, de más gyárban ahol megszakadok ott is maximum 5000 ft al keresnék többet. Van nálunk egy fiatal kiscsaj akivel elkedztünk ismerkedni és jók az esélyeim, ő más munka körbe dolgozik többet is keres mint én, de itt nem a pénz a lényeg hanem ő engem szeret így ahogy vagyok, mert ő engem normálisnak lát, és megbízhatónak, sokan verték ár át őt, és már csak bennem mer bízni, mert nem nyomultam rá azonnal amikor ismerkedni kezdtünk, és neki ez tetszik hogy nem akartam 2 nap után ágybavinni meg ilyenek.

2015. aug. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem kifejezetten tetszene, hogy lovakkal foglalkozik
2015. aug. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!