Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet barátnőm ha mindig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet barátnőm ha mindig itthon vagyok?

Figyelt kérdés

Én egész nap itthon vagyok mert nincs aki elhívna valahova vagy akivel mehetnék pedig mennék.


Csak annyi hogy egyenesen a suliba és utána egyenesen haza.


Nyáron biciklizésen kívül 1 nyaralást kivéve egész nap a szobámban voltam.


Unalmamban néha ledőlök de. 10:00 kor és du. 19:00 kor kelek fel.


Suli teljesen kizárva mert a tanulók 90% fehérbőrű cigány és cigány.


Online nem ismerkedem mert 1x találkoztam 1 lánnyal akit facebookon találtam meg és csak kínos csend volt. Szóval inkább nem.


Élőben meg senkit nem szólítok meg ha nincs rá szükség vagy nem kéri.


Igazából barátok nem is kellenek már caak 1 barátnő, de nem lesz így.


Egy ilyen lúzer mit tehet? :)



16/f


2015. aug. 19. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is ebben a szituációban voltam 18 éves koromig . Suli utána haza edzés és gépezés . Hobbimnak éltem , és edzőtársam húgának megtetszettem . Eljött edzeni megkért ,hogy segítsek neki onnan leesett az egész. Hamarabb befejeztem az edzés , kimentem a teremből , utánam jött és megtörtént az első csók . Pedig előtte nem is gondoltam volna ,hogy barátnőm lesz. Azóta már szakítottunk mert kiszeretett belőlem :)


Keress egy hobbit és ne foglalkozz a csajokkal . Majd jön magától . :)

2015. aug. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kimegy a házból. Erőltesd meg magad. Kénytelen leszel. Csinálj magadnak programokat.
2015. aug. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nagyon sok randi oldal van ha nagyon gáz a helyzet :/
2015. aug. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nyaraláson is ismerkedhetsz:) meg attól még eljárhatsz és leszólíthatsz egy lányt aki tetszik, csak ne legyél túl rámenős és lehetőleg ne egymás után 10et, mert az kicsit gáz :D max ha ennyire rossz a helyzet jelentkezz tinderre :DDDD 16/l
2015. aug. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!