Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan írjak rá az egyik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak rá az egyik Instagram követőmre? 17F

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon megtetszett. Egy városban élünk, tehát vannak közös ismerőseink. Instagrammon bekövetett még régebben és erre reagálva én is visszakövettem őt. Azóta minden új képemet "likeolja" és én úgyszintén az övét. Felvettem snapchatre is, amit ugyan nem sűrűn használ de elfogadta a felkérést. A kérdésem az lenne hogy hogyan/milyen formában (snaochat, insta stb.)! kezdeményezzek vele beszélgetést? Facebookon még nem szeretném bejelölni, tolakodónak érzem.
2015. aug. 19. 20:38
 1/6 anonim válasza:
kezdj el neki képeket küldözgetni snapen, easy prey
2015. aug. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megvolt :D de mint említettem sajna nem sokat használja. És nem is nagyon "csak neki szóló" "szia miujsag" fele kepeket kuldtem, hanem tenylegesen a tobbi baratom is megkapta az adott képeket. Legyek közvetlenebb?
2015. aug. 19. 20:52
 3/6 anonim ***** válasza:
legyél közvetlenebb! instán nem lehet privát képet küldeni? ha jól tudom van rá lehetőség. csak küldj egy képet privátban egy random dologról és alatta tudtok úgy beszélgetni, hogy más nem látja
2015. aug. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
:D én mindegyik ismerősöm képét belikeolom, mindegy mi vagy ki van rajta. Ezeket ve vedd annyira komolyan, csak bemagyarázod magadnak
2015. aug. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Instan directbe kuldj neki egy teljesen atlagos kepet(akar csak feherseg) es a leirashoz irj ra h szia,jobban megszeretnelek ismerni...van faceed?

Most ez jutott az eszembe:Dsok sikeeert

2015. aug. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nem rakott ki képet egy bandáról, filmről, ruháról amit megdicsérsz vagy mondod, hogy milyen jó a kommentben?

amúgy ha bejössz neki bármit csinálsz örülni fog neki... jelöld be nyugodtan és írj rá! ha bejössz neki hidd el válaszol és közvetlen lesz

te is örülnél ha a lány aki tetszik rádír fb-n ;)

2015. aug. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!