Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, hogy ne érdekelj...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy ne érdekeljen ez az egész hülyeség?

Figyelt kérdés
an egy fiú a sulinkban, akit utolsó napokban vettem csak észre. Mikor egy helyen volt óránk, akkor természetesen néha-néha felé pillantottam, és volt, hogy ő is nézett, ráadásul néha még egymás szemébe is néztünk. Két napja bekövettem Instán, de csak visszaigazolt, követni már nem követett vissza - jó, mondjuk nincs is csak 2 képem, azon sem én vagyok. Pár nap múlva lesz egy iskolai rendezvény, amin ugye mindenki ott lesz, és félek, hogyha meglátom észrevesz és felismer, és én ezt nagyon nem szeretném, mivel vmiért nagyon nyomorékul érzem magam, ha rá gondolok, és arra, hogy egy pillanatra is de azt hittem bejövök neki. :/ Mit tehetnék, hogy elmúljon ez az érzés, és hogy ne parázzak be ha meglátom?

2015. jún. 17. 09:20
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat: Van* ! És előre is köszönöm a válaszokat, mert már nagyon kivagyok :c
2015. jún. 17. 09:22
 2/7 anonim ***** válasza:
szívás
2015. jún. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom...de kérlek, valami normális választ is
2015. jún. 17. 09:33
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez miatt ne érezd magad nyomorékul...az ő szepmontjából tekintve az, hogy követed Instán, még nem feltétlenül jelentheti azt hogy tetszik neked. Próbáld lazára venni a dolgot, azt hitted hogy tetszettél neki, ezért bekövetted, de nem nyomultál rá, az gázabb lett volna.

Amugy kitudja, lehet tetszel neki:)

Ha a rendezvényen meglátod tegyél úgy mintha semmi sem történt volna, végülis csak egy sima hétköznapi dolgot csináltál.

2015. jún. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Most akkor tudod hogy nem tetszel neki, vagy csak gondolod? Amúgy ne parázz, mert ha rád is néz, nem arra fog gondolni, hogy "ott az a lány, aki azt hitte tetszik nekem", hanem azt, hogy "ott az a lány, akinek bejövök. Nem tudom, de szerintem menj biztosra, derítsd ki, hogy mit érez irántad. Tudom miről beszélek. Velem is szemezget egy lány, és talán hagyni fogom kibontakozni.

18/F

2015. jún. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Az Instán a két kép alapján, amin nem is Te vagy, lehet azt sem tudja, hogy ki követte be. Szerintem a bulin épp ennek kapcsán kezdhetnél vele egy laza párbeszédet. Sok sikert! ;)
2015. jún. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Honnan tudna,hogy ki vagy, ha a kepeken nem is vagy rajta?
2015. jún. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!