Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Milyen belső tulajdons...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen belső tulajdonságok fognak megy egy fiúban?

Figyelt kérdés

2015. aug. 19. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Máj, vese.
2015. aug. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
en szeretem ha egy fiu kedves , es megkerdezi hogy vagyok tehat erdeklodo, tetszik az is ha egy picit bekepzelt persze ne vigye tulzasba, plusz pont odafogyelo es erzekeny tipus :) nem hiszem hogy sokat tudtam segiteni de remelem tobb mint a semmi:D
2015. aug. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Okos, intelligens, vicces, törődő, segítőkész, szarkasztikus, anti-romantikus (nem tudom hogy ez a jó szó, egyáltalán ez szó e:D) öntudatos, céltudatos, nem beképzelt, tájékozott. És persze az, ha ugyanolyan az érdeklődési körünk. Ami az én esetemben sokszor összefüggésben van belső tulajdonsággal is, csak azokat nem igazán tudom leírni rendesen...18l
2015. aug. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Intelligens, humoros, kedves, udvarias, hűséges, őszinte. Ezek a tulajdonságok a számomra legfontosabbak.15/l
2015. aug. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
HUMOROS, határozott, kedves (de nem papucs), magabiztos, intelligens, nyitott, laza
2015. aug. 20. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Sütikee03:') ***** válasza:
Vicces. Engem ez nagyon meg tud fogni. Okos, de ne túlságosan. Legyen olyan kis hülye...pont mint én. Legyen megértő.
2015. aug. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
értelmes, van szilárd érdeklődési köre, hobbija,, céljai. magabiztos, van humora, figyelmes
2015. aug. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Intelligencia és humor. :) Magabiztosság, kedvesség.
2015. dec. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mindez miután látjátok rajta, hogy jó pasi. Belső tulajdonságok szart sem érnek, hogyha nem vonzod be külsőleg a csajt.


Egyedül a jó pasi fogalma térhet el, változó ki mit szeret.

2015. dec. 14. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!