Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Komolyan 2 év edzés után...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan 2 év edzés után alakul csak ki a látványos, jól kinéző izomzat?

Figyelt kérdés

Csak mert minden nap szeretnék edzeni ezentúl heti 2-3 alkalom helyett mert a heti 2-3-at több éve csinálom de nem elég keményen, és nincs sok eredménye. És ha minden nap keményen edzenék akkor is tényleg 2 év??

Csak mert szeretnék végre egy barátnőt, de úgy látom elég türelmesnek kell lenni...


2015. aug. 21. 00:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes minden Nap edzeni, ugyan is nem regeneládódik az izomzatod. Ha 2éve semmit nem fejlődtél sokat, valamit elkúrtál de rendesen..
2015. aug. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Hát valamit fejlődtem de nem sokat :(

(Kockahasam már van az edzés miatt pl., de nincs karizmon, meg vállizmom, pedig a karizom látszik ki a pólóból :(

2015. aug. 21. 00:53
 3/11 anonim ***** válasza:
Ne minden nap mert tényleg nem regenerálódsz heti5x például hétvégén meg pihenj, amúgy nem az edzésen van itt a hangsúly hanem mit eszel.
2015. aug. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Mit eszem?

Ami van a menzán, és a kenyeret ami reggelire meg vacsorára van.

2015. aug. 21. 01:24
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Na hát pont ezért nem fejlődsz. Nézzél utána, hogy kell kajálni. Most nem írom le, mert hosszú, és energiám sincs hozzá.
2015. aug. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az izomzat kialakulása az 80% kaja, 20% edzés, kb.
2015. aug. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Zedricht ***** válasza:
Heti 4x edzés elég, a kaja tényleg rossz, de megértem, ha nincs meg az anyagi háttér.
2015. aug. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hat de azert a csirkemell + rizs kombo nem a legdragarbb dolog szerintem...
2015. aug. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
De nem is a legolcsóbb. Aki mondjuk suliba jár nem biztos hogy megengedheti magának, illetve lehet hogy főzni sincs hol neki ha kolis.
2015. aug. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

én egy ideig keményen edzettem, odafigyeltem a táplálkozásomra, 7-8 hónap alatt jelentős eredményeket értem el, nem szedtem étrendkiegészítőket. kezdetben én is heti 7 napot csináltam, nem álltam le, a cél volt előttem és az, hogy megcsinálom, jó testem lesz. és sztem ez is közrejátszik, mert előtte is edzettem, de semmi eredménye nem volt.

egész nyáron napoztam, szép barna bőröm volt, mikor strandra mentem, mindig megbámultak a csajok, meg minden...

ennek ellenére még se lett barátnőm, szal a szép test nem minden, aztán nyár után november környékén feladtam... most is edzek, de nem sok eredménye van, talán nem veszem komolyan, vagy nincs bennem a cél

2015. aug. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!