Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Másnak is bejönnek az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Másnak is bejönnek az emós fiúk (persze kevesebb sminkkel) vagy csak én vagyok ennyire rákattanva? Meg ha valakinek világító kék szemei vannak (az gyönyörű)

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon bejönnek az emós srácok és én is szivesen néznék ki úgy ,csakhát a szüleim... Na ja és például aki olyan mint régen Pete Wentz csak kicsit magasabb talán.Meg a világos,virító gyönyörű kék szem...Hű hát ha látom hogy valamelyik fiúnak ilyen szemei vannak elolvadok.Ez normális vagy,fura ha egyszrűen nem igazán jönnek be a "normális"(nah ... persze...)srácok???


12/L



2015. aug. 21. 23:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

12 évesen nekem is nagyon bejöttek az emo fiúk,én is ugyanúgy emosnak akartam öltözni de kinőttem

bár őt nem tudom megunni c:

[link]

2015. aug. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Én Pete vel vagyok így csak ő már nem "olxan"...Kár meg Alex Evans
2015. aug. 22. 00:08
 3/23 anonim ***** válasza:
96%

én is így vagyok vele :D

múltkor mentünk pestre, és mellém ült a buszon egy emo-s fiú. hát én ott haltam meg :D4 óráig nézhettem (az út hossza miatt :'D)

aztán útközben elaludt. jött egy kanyar, és rádőlt a vállamra. aztán 2óra múlva felkelt,rámvigyorgott, megölelt és leszállt a buszról. meghaltam. ^^ *.*

olyan cuki volt 

így a végére leírom, hogy nekem is tiltják a szüleim, hogy emo-san nézzek ki :D

13/l

2015. aug. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
te kis szerencsés XD
2015. aug. 22. 00:19
 5/23 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy bennem van a "hiba", de nekem nem tetszenek az emos fiuk, es én sem akarok az lenni :D. Sok barátnőm elolvad, ha ilyen fiút lat, de nekem nem az eseteim :)

13/L

2015. aug. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Nem hiba mindenkinek más az ízlése ;)
2015. aug. 22. 17:23
 7/23 anonim ***** válasza:
Nekem sem jönnek be az emós fiúk...valahogy túl sötétek...persze ez egyéni vélemény 15/l
2015. aug. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:

valamiért nem jönnek be az emós fiúk, pedig kellene, hisz én is emós vagyok. Nemtudom, bizarr, hogy fiú létükre festik a körmüket és sminkelnek :c


13/L

2015. aug. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Huh lányok, nekem is tiltotta anyum (apum nincs) de rohadtul nem hagytam hogy korlátozzon, így érzem jól magam, emo vagyok és nem érdekel ki mit szól hozzá:D és nem azért vagyok ilyen mert tetszik a stilus:3 ha tényleg emok vagytok, ne hagyjátok hogy viaszafogjanak a szülők:D és egyébként igen, én is imádom az emo fiúkat^^ 14/L
2015. aug. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Nagyon bejönnek, mostanában jött rám ez az őrület. Bár én nem vagyok emós (nem is lennék "jó"), de az a gyengém, ha egy srácnak hollófekete(festett) haja, világító, kék szeme van és sminkel^^. Nekem inkább "fetus" Andy tetszik ilyesmi stílussal,de nem tudom, hogy ő mennyire számitott emósnak akkoriban. Szerintem ez tök normális és az a hülye akiknek nem tetszenek ők. Normálisnak lenni amúgy is unalmas:D 14/L
2015. aug. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!