Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Srácok/Lányok! Szerintetek...

Srácok/Lányok! Szerintetek gáz ennek a használt autónak a színe? (opel astra bertone aranysárga)

Figyelt kérdés

Autómat szeretném lecserélni valami értelmesebbre. Bertone coupékat néztem, de sajnos a legtöbb aminek a színe jó valószínú hogy rosszabb állapotban van annál.De ugy gondolom a mai roncsok között nem a szín a legmeghatározóbb.

[link]


De azért mégis kíváncsi vagyok más emberek véleményére, mert nem akarom hogy egy hülye gyereknek nézzenek. Pl. a Calibra az hülye gyerek autó lett, legalábbis azzá tették... a nagy hótoló :) elől stb.



2015. jan. 14. 09:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Én is meg voltam szakadva egy Astra Coupe-ért, csak sajnos nem volt a piacon éppen megfelelő amikor kellett a kocsi:(

Máig fáj a szívem érte, pedig nem panaszkodhatok a mostanira.


Egyébként ami a képen van az elég régóta hirdetett autó. Az első lökhárító színe nagyon elüt. Ahogy a lámpák sem ilyenek gyárilag benne...


De a kérdésre válaszolva, nem gáz ez a szín, nekem tetszik. Igaz én kéket vettem volna legszívesebben

2015. jan. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na nekem is a metál kék jönn be, de hát olyan nagyon eladó nincs.Vagy van csak dizel...
2015. jan. 14. 10:29
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát ez elég jó színre, csak az baj hogy turbós!

[link]

2015. jan. 14. 10:39
 4/8 anonim ***** válasza:

Dízel kékben? Hol?:O

Nekem az kell:D


Egyébként a turbós lenne az álom persze. Csak napi 220km-t megyek...

2015. jan. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Na pont azért nem kell turbós benzines, az 8 liter alatt nem fogyaszt.Pedig volt fekete e46-osom 6 hegeres 150 lovas.Ugy gondolom elég már az olyan autókból amik zabálnak.


Igen ez a benzines: [link]


dizel:

[link]


Igazából dizel azért nem kell mert ha azon beszarik valami, pl. porlasztó akkor az egy rakás pénzbe kerül.

2015. jan. 14. 12:37
 6/8 anonim ***** válasza:

Ja hát ez is rommá lehetett törve, már képen látszik, pedig bejönne:D


Az meg tévhit, hogy a dízelt drágább fenntartani...

2015. jan. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2015. jan. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ezzel most mit szerettél volna mondani?
2015. jan. 16. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!