Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok. Mik azok a hibak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok. Mik azok a hibak amiket a fiuk legtobbszor elkovetnek?

Figyelt kérdés

Gondolok itt randira,oltozkodes,viselkedes,sex stb....

Mindent irjatok ami bosszanto velunk kapcsolatban.



2014. nov. 1. 22:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Rosszkor gabalyodnak össze más lányokkal. Ilyen a formám :D
2014. nov. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kihasználás, megbántás. Tapasztalat sajnos.
2014. nov. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

A legrosszabb, ha nem hiszik el, hogy lehetnek őszinték. És inkább nem mondanak igazat... ez sosem célravezető.


A randin engem az zavar legjobban, ha eljátssza, hogy meg akar hívni valamire, de teljesen egyértelmű, hogy igazából esze ágában sincs :D

Abszolút nem várom el, hogy egy fiú meghívjon bármire is, de ha felajánlja, akkor azt gondolja komolyan :)

2014. nov. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

öltözködésben: nadrág és cipő választás


viselkedés (szerintem): amikor azt hiszik izgató ha "mocskosan" beszélnek hozzád, ha tárgyként kezelnek, ha lenézőek, ha mindig irányítani akarnak


sex: nem, attól hogy több ujjat raksz be mint 2 nem lesz jobb, és csiklót finoman kell izgatni mert különben nem jó érzés

2014. nov. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tárgyiasítanak, akkor is, amikor azt mondják, hogy márpedig nem. Nem figyelnek oda, még mindig él bennük a majd a nő pattog nekem mindenért hozzáállás, stb.
2014. nov. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 fahéjas Alien ***** válasza:
100%

Ezt a kérdést hosszan lehetne elemezni, de úgyis szubjektív eredményeket kapnál csak.

Azért pár dolgot leírok, amit kifejezetten nem szeretek...


1. Felhőkarcoló méretű önteltség, mikor alapvetően valami főnyereménynek érzi magát az illető és azt hiszi borítékolva van a 'sikere'.


2. A hülyeségeket és fárasztó dolgokat kérdező, igazán oda nem figyelő típus, aki, csak arra ügyel, hogy ne legyen kínos csend. Ráadásul a sablonos kérdések tömkelegével bombáz, amiből semmire nem lehet következtetni a személyiségre.


3. A 'nem tudom' karakter, semmiről sincs véleménye, céltalan gondolkodásmódú egyén.


4. A logikailag buta, zabolátlan, aki nem túl értelmes és türelmes ahhoz, hogy a megfelelő pillanatban hozakodjon elő a testiséggel, szóval letámad mint egy habzott szájú veszett kutya.


5. A nőgyűlölet és a felsőbbrendűség is kiábrándító.


Ezek és ezek kombinációi egyáltalán nem szimpatikusak...


Öltözködésről annyit, hogy legyen ápolt, tiszta, igényes.

2014. nov. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Asz' hoty' lélegszünk' mi?
2014. nov. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

3-as En ugy gondolom hogy a ferfinak kotelessege elsokent felajalania hogy O fizeti ki a szamlat peldaul az teterembe.

Szerintem ha en ezt nemtennem meg akkor siman zsugori parasztnak nezne a csaj:)

2014. nov. 1. 23:00
 9/10 A kérdező kommentje:
Szerintetek lanyok milyen egy jo randevu?
2014. nov. 1. 23:01
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Az értelmetlen, üres pózolás, kankodás. Ki ha én nem nagy macsó mentalitás.
2014. nov. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!