Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem akarok egyedül lenni. Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok egyedül lenni. Nem tudom miért de nem merek oda menni a nőkhöz ismerkedni. Szinte el vette az élet kedvemet a magány. Mit kéne tennem? Így elég vacak minden napom.

Figyelt kérdés
2015. aug. 3. 12:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért nem mersz oda menni ? Rajtad is múlik a boldogságod...Nem fog bekopogtatni a nagy ő, és mondani haho itt vagyok, és csak téged akarlak...
2015. aug. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért nem merek!De baromira ki idegel.
2015. aug. 3. 12:17
 3/8 anonim ***** válasza:

Bepunyultál...


Igenis erőltesd meg magad és változtass ezen a nem merek odamenni hozzáálláson!


Nem tudtunk meg rólad sok mindent de , ha ennyire félénk vagy, akkor mi lenne, ha mondjuk chat-en próbálkoznál először. Majd a neked szimpatikus lánnyal leveleznél és ha minden klappol egy találkozó. De ne ragadj le csak a levelezés fázisnál, mert az nem sokat fog segíteni a helyzeteden.

2015. aug. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nincs akivel beszélgethetnék
2015. aug. 3. 12:21
 5/8 anonim ***** válasza:

Hogy-hogy nincs?? Felmész egy chat oldalra és ráírsz a lányokra...Azért ehhez nem kell nagy tudomány.


Én szívesen beszélgetek veled, de nem társkeresés céljából. Csakis "baráti" elmondod mi a baj, kicsit írsz magadról bővebben, én meg megpróbálok segíteni.

2015. aug. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Neten is lehet beszélgetni,nem kell oda menni hozzájuk!

Ha szimpatikusok vagytok egymásnak később találkozhatok.


Minden jót kívánok!

2015. aug. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Elég sokat próbálkoztam a neten hiába.
2015. aug. 3. 13:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, elvileg egyenjogúság van. Ergo a nők is kezdeményezhetnek. Ha elég vonzó leszel a szemükben valahogy (sok pénz, dögös sportkocsi, jó külső), akkor oda fognak menni hozzád, és így máris nálad a labda.
2015. aug. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!