Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szoktatok itt gykn ismerkedni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok itt gykn ismerkedni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem szabad, csak pont ezért kérdem hogy ennek ellenére ti szoktatok "szabályt szegni"? :)


18/F



2015. aug. 25. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha valaki ír, akkor természetesen válaszolok neki, és jó beszélgetések szoktak kialakulni, de én nem szoktam ehhez kapcsolódóan kérdést feltenni, és random ráírogatni emberekre. :) 20/f
2015. aug. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amióta bejött eza tini párkapcsos témarész teljesen szar lett a gyk énmár nem nagyon járok fel ide azóta.
2015. aug. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Eleg ritka az, hogy egy ertelmes beszelgetesbe tudok elegyedni, mivel altalaban nincs semmi tema... Aki a kerdest kiirja nem kepes egy egesz mondatot irni stb. :)
2015. aug. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 opened paradise ***** válasza:
Ha írnak,akkor szívesen. De én nem vagyok az a ráírós fajta,itt meg pláne nem lennék,mert mire pislantasz egyet,addigra már úgyis 20-an megtették,akiknek elég egy L betű.
2015. aug. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Inkább a toplista a legrosszab.

1. Settend ~28000

2. ~18000

2015. aug. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Offolok

Was kostet das zimmer?

Subidubiii

Lajk a face oldalamat +Euronicsben ne vegyetek telefont,ott vette tesom es szarakodik neki

Jujjszii ez asszem torolve lesz

Amugy csak szabalyt akartam szegni lollll

2017. nov. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyszer megismertem itt egy ferfit,aki csak magaval tudott foglalkozni,egyfolytaban a dolgait meselte,engem leszart ugyhogy egesz egyszeruen nem irtam neki tobbet vissza
2017. nov. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!