Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek van így esélyem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van így esélyem? Vagy csak ha kigyúrnám magam? :S Bővebben lent kifejtem

Figyelt kérdés
Szóval én kíváncsi vagyok hogy mennyire számít a testalkat ismerkedésnél? Merthogy emiatt nem merek odamenni a lányokhoz ismerkedni. Egyébként arcra nem vagyok ronda srác (azt nem mondom hogy jóképű vagyok, mert nem akarok nagyképűnek tűnni :p ) csak elég sovány és ez veszi el az önbizalmam, mert tudom hogy el kéne hitetnem a lányokkal hogy én tele vagyok önbizalommal és nálam nehezen találsz jobb pasit, ezt kellene sugallnom feléjük. Csak hát a mivel a testalkatom az ennek pont a fordítottját sugallja feléjük mégis mit tudnék tenni? A neten nincsennek önbizalom problémáim mert ott nem látnak és bátrabb vagyok. :).
2010. ápr. 22. 14:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha az rendbe teszi az önképedet, hogy izmosabb vagy, akkor szerintem hajrá. Úgy nem tudsz magadból önbizalmat sugározni, ha nincs.
2010. ápr. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed,hogy a gyúrástól több önbizalmad lesz,akkor nyugodtan kezdj el gyúrni,de ne vidd túlzásba!
2010. ápr. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem volt vékony és testesebb barátom is. Egyikkel sem volt semmi gond. Ha jobban érzed magad, sportolj, én mondjuk személy szerint nem szeretem a dudorodó izmokat. :)

Azonban a sport jót tesz, én az úszást javaslom, nem a konditermet. :)


22/L

2010. ápr. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
úszás,kajak,kenu,tenisz,futás.Eszedbe ne jusson konditerembe gyúrni járni.
2010. ápr. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha jóképű vagy, szerintem az már elég jó pont :)

Engem nem zavar, ha egy fiú vékony, (persze nem betegesen), sokkal jobban taszít a nagyon kigyúrt test, tudom, hogy csúnya előitélet, de nekem valamiért agresszivitást butaságot meg himsovinizmust áraszt, nemtudom miért... persze cask az ilyen kopasz-kigyurt emberkék =D

Egy szó mint száz, ha te jobban éreznéd úgy magad, nem árt ha sportoslz valamit, de hidd el ettől még jók lehetnek az esélyeid :) De ne gyúrj, inkább foci, úszás, ilyesmi. Barátom focizik, vékony testalkata van, de alatta olyan szálkás, izmos, váá az ilyen az ideálom =D

2010. ápr. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Itt megint jonnek a kommentek, hogy "nem szeretem a dudorodo izmokat" "ne vidd tulzasba"

:D:D:D

Szanalmasak vagytok, komolyan. Mert igen, az ugyis van, hogy bemesz a konditerembe, megfogod 2x a franciarudat, es azonnal 120 kg izom leszel. Elarulom, hogy NEM!

A masik meg az, hogy mennyi alszent csaj irkal ide, aztan meg nadragig nedvesedik a bugyijuk pl. egy fehernemu reklamban pozolo 80-90kg szalkas izomzatu pasitol. :DD

Vicccccccccc

2010. ápr. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Attól biztos nem leszel izmos,ha heti 3-4 alkalommal lejársz a terembe ,,edzegetni,, .

Viszont,ha ki is gyúrod magad akkor se leszel több,se jobb másoktól.

15 éves korom óta foglalkozom testépitéssel,fanatikus szinten. Amikor elkezdtem edzeni mindössze 65 kg voltam,jelenleg 18 éves,179-180 cm magas,és 95 kg a testsúlyom.

és tudod mit értem el vele?

Lóf@szt se!

Azon kivül,hogy megbámulnak,és beszólnak,hogy : koxos,felpumpált p@cs,izomagy,stb....

Persze,ők azt kurv@ra nem tudják mennyi munka,önfegyelem,kitartás,és lemondás szükséges ehhez a sporthoz. A legtöbb ember,csak a külsőd alapján itél meg-alkot rólad vélemény,és magasról leszarják,hogy valójában milyen személyiség is rejtőzik legbelül....

Szóval a kérdésedre a válaszom az,hogy döntsd el Te magad.

(Ha van egy kis eszed,akkor maradsz olyan amilyen vagy! ) ;)

2010. ápr. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást már jobb kedvem lett picit. Amúgy szoktam sportolni. Futok, bicajozok is meg régebben még fociztam is. Ennek ellenére nem látszik meg rajtam, hogy sportoltam volna életemben is :/. Tavaly nyáron is 2-3 naponta lejártam futni. Mondjuk a lábam az edzett is csak a karom a vékony, azon kéne változtatni, mert kb olyan vékony mint a hugomé. Pedig ő 4 évvel még fiatalabb is hozzám képest...
2010. ápr. 22. 20:41
 9/9 anonim válasza:
nem baj h vékony vagy, nézd meg SP-t:D:D:D leszavazhattok, írhatjátok h mekkora b.zi,aids-es stb ,a tényen nem változtat, hogy sok lánynak bejön ;)
2010. máj. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!