Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan hogy egy lánynak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hogy egy lánynak sose lesz barátja? Mert en most ugy érzem nekem soha nem lesz.

Figyelt kérdés
2015. aug. 31. 12:07
1 2
 11/12 anonim válasza:

Én is azt hittem, hogy maximum egyetemen lesz majd barátom, de tévedtem. :D Nem tudom, hogy köze lenne-e ahhoz, hogy nővérem tanácsára sokat mosolyogtam, de nem sokkal rá észrevett az első barátom, akivel azóta is együtt vagyok. :)

Szóval mosolyogj, és ne agyald túl ezt az egészet! :D

Szerintem amúgy is teljesen fölösleges siettetni ezt a dolgot. Majd jön, amikor jönnie kell. :)

2015. szept. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kövér. És amugy kavarni szoktam csavokkal csak a kapcsolat nem jön össze soha, nemtudom miért..
2015. szept. 4. 06:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!