Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy már minden...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy már minden szép lánynak van barátja vagy szerelme?

Figyelt kérdés
Ráadásul az illető mindig valami jó pasi. Akkor így a többi fiúnak mi esélye van?
2015. aug. 22. 23:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Raknék rá, hogy van pasid :)
2015. aug. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

#1

Fiú vagyok...

2015. aug. 22. 23:37
 3/7 anonim ***** válasza:

A fiúknál is ez van :D

Egyébként sok szép lány mellett láttam már kevésbé szép fiút. A hímneműeknek fontos a látvány, a nőknek viszont ügyes férfiakra van szükségük.

17/l

2015. aug. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért mert a szép lányok többsége csak külsővel törődik,ezért naná hogy a jó pasikkal vannak...viszont a lányok 00.1%-a csak olyan,hogy nem külsőre megy,az a pár lány marad a többi "átlag" fiunak :(
2015. aug. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 theazombiee ***** válasza:

Ugyanezt érzem a fiúkkal kapcsolatban. Ma is koncerten akiket fiatalokat láttam, szinte mindenki párral volt.

15/L

2015. aug. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az a vicc, hogy álllítólag mi a fiúk megyünk a külsőre, aztán valahogy azt tapasztalom, hogy rm is azért nyomulnak a csajok, mert jaj de helyes fiú vagyok -.- a belső senkit se érdekel már!
2015. aug. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz,van egy csomó FA bombázó, csak jó helyen kell keresni..a probléma csak annyi nálam pl hogy hiába tetszik nagyon a lány és még barátja sincs,nem merek lépni mert félek hogy visszautasít..
2015. aug. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!