Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem tudok mit kezdeni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok mit kezdeni a magasságommal. Ötlet?

Figyelt kérdés

175-177 cm vagyok körülbelül, 15 múltam áprilisban. Körülöttem mindenki "párkapcsolatban" él.

Már mindenki csókolózott is és ki szeretném próbálni már én is, de semmi önbecsülésem és szerintem egész egyszerűen ronda és magas vok a "járáshoz".



2015. aug. 31. 22:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

1. Nemed?

2. Hidd el ez nem akadály, találsz majd valakit..:)

3. Ne azért akarj pl csókolózni mert más is csinálta már..

4. Elkapkodni se kell, eljön majd az ideje..

2015. aug. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Vígasztaljon a tudat, hogy nem is olyan rég egy olyan magas csajjal dugtam, mint te. XD
2015. aug. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Jaj, az lemaradt. De természetesen lány.

Sajnálom, ezek szerint nem jól fogalmaztam meg. Nem azért szeretném, mert ők is, hanem mert szeretném hogy valaki szeressen, törődjön velem, vagy érdeklődjön irántam/utánam...

2015. aug. 31. 22:31
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél lapostalpú cipőt, bár ügyesen kell, mert ha túl lapos, elvékonyodhat,és kiszakadhat könnyen. Vegyél széltébe-csíkos pólót, kicsit talán tudna kompenzálni; csinálhatsz fejed tetejére kontyot -/ csak úgy simán össze is foghatod a fejednek tetején - mintha csakis attól tűnnél magasnak; hordhatsz bővebb ruhákat pl; Amúgy én nem értek ilyen dolgokhoz, csak próbáltam kiötölni néhány dolgot.
2015. aug. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
írj privit, én nekem pont a magas csajok jönnek be. F/17
2015. aug. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Privibe küldesz kepet? Megmondom ronda vagy-e :) 18/f
2015. aug. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

4.vagyok,eszembe jutott ez:

[link]

2015. aug. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! 😁
2015. aug. 31. 22:58
 9/13 anonim ***** válasza:
96%
Ne keseredj el, a jo hir, hogy valoszinuleg mar csak nagyon keveset fogsz noni. A lányok hamarabb kezdik es hamarabb fejezik be. A masik jo hir: 180 centi magas, 19 eves lany vagyok es mar 2 eve van baratom (196 centi magas). Elotte csak satnya probalkozasaim voltak, mint a buliban smárolás (ami hulyeseg, nem tul elvezetes es gyakran kesobb kinos is), meg a 2 hétig "jartam" egy 8 évvel idősebb sráccal 14 évesen. Aki alacsonyabb volt, csak én nem mertem nemet mondani, pedig nagyon zavart. De ugyan ugy, mint neked, onbizalomhianyom volt es a társadalmi nyomas is zavart (mindenki csókolózik, mindenkinek van barátja). De 2 het alatt összeszedtem a batorsagomat meg az eszemet es azt mondtam, hogy nekem nem kell valaki csak azert, mert mindenki másnak is van. Es vártam, amig eljott az igazi. Aki mellett meg magassarkut is hordhatok, ater a karjával es le kell hajolnia, hogy megcsokoljon. Szoval..csak a sajat magad véleményével törődj es senki máséval.
2015. szept. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, erre most hatalmas szükségem volt :))
2015. szept. 1. 14:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!