Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért teszi ezt? Össze van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért teszi ezt? Össze van zavarodva?

Figyelt kérdés

Hol is kezdjem? Tavaly belezúgtam egy lányba (első igazi nagy szerelem) és elmondtam neki két-három napon belül. Visszautasított folyton mikor járni akartam vele, de barátok maradtunk. Év vége felé azt mondtam magamnak:

-Végre! Elmúlt a szerelem!

Persze csak hittem. egész nyáron nem találkoztunk. egyszer a facebook-on összevesztünk. Utána a suli kezdete előtt bocsánatot kért. El Elkezdődött a suli. Mikor megláttam azt sem tudtam hol vagyok, mert csak rá tudtam gondolni, mert gyönyörű volt! És már elment a suliból bár ahogy írtam ezt a kérdést végig rá gondoltam.


Azt kifelejtettem a sztoriból, hogy olyat mondott:

-Egyszer szeretlek, egyszer nem.

De ma sem tudom mit jelent ez.



#lány #szerelem #iskola #gyönyörű #bevallás #Első igazi nagy szerelem #Vissza utasított
2015. szept. 4. 17:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem össze van zavarodva... Az a helyzet, hogy sajnos én is jártam így, hogy egyszer tetszett a fiú, egyszer meg nem... És még mindig így vagyok vele! Nem tudom irányítani az érzéseimet, nem tudom, mit érzek és valószínűleg ő sem tudja. Ez lehet a probléma! L
2015. szept. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én is összevagyok zavarodva .megértem ha vacillál . talán kezdj vele beszélgetni megint . és mikor már jó sokat beszéltetek kérdezd meg tőle van e edve vhova menni veled meg pár régi haverral . aztán később kérdezd meg h csak veled menne e vhova . csábícsd el . hátha rájön mit akar
2015. okt. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!