Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Össze vagyok zavarodva. Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze vagyok zavarodva. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mit tegyek? :(

17 éves lány vagyok, és tanácstalan, tapasztalatlan…

Kilencedik osztályban év elején észrevettem, hogy egy évfolyamtársam (fiú) nevezzük „Tominak” az egyszerűség kedvéért, amikor meglátott, le se vette rólam a szemét. Ő azt hitte, hogy nem veszem észre, egy darabig tudomást se vettem róla, gondoltam próbálja megjegyezni az évfolyamtársai arcát. Ez folytatódott, amikor egyedül volt, a barátai jelenlétében, mintha nem is léteztem volna. Fél év táján barátnőim is szóltak, hogy folyamatosan bámul… Ha egy folyosón voltak óráink, úgy állt, hogy pontosan belásson a terembe, ahol én ültem. A kilencedik így el is telt, akkor igazán nem érdekelt a dolog. A mi osztályunkban van egy lány, akinek nagyon tetszik Tomi, tudomására is hozta, elég durván. (követte, mindig a nyomában volt, stb…) de nem érdekelte, elküldte. Tizedikre összevontak minket egy másik osztállyal (nem Tomiékkal) hanem azonos szakmacsoportos osztállyal, mindegy, ez nem fontos. Abban az osztályban szintén volt egy lány, aki megint szeretett volna összejönni „Tomival”. Én azzal a lánnyal összebarátkoztam, kiderült, hogy „Tomi” szeretne tőle többet, de én ezt nem nagyon akarom elhinni, hisz ismerem azt a lányt. Róla majd később írok bővebben. Amíg ő „Tomival” beszélgetett, „Ő” bent volt nálunk a teremben, közben szintén csak bámult engem, miközben azzal a lánnyal beszélgetett. Köztük nem lett semmi, már a lánynak nem is kell… Folytatódott egészen év végéig az, hogy csak nézett…nagyon idegölő volt, mert nem csak nekem tűnt fel, hanem a „jóakaróimnak” is, és kérdezősködtek, hogy mi közöm van hozzá.. őket leráztam, nem érdekeltek. Na és itt vagyunk idén, tizenegyedikben úgy, hogy még mindig semmi előrehaladás, nem tudom eldönteni, hogy tetszek neki, vagy csak szeret valakit lesni...

A lányról még annyit, hogy összejött Tomi barátjával, egyszer tavalyelőtt, másodszor meg tavaly. Úgy, hogy tudta, hogy a srác minden haverjának kibeszélte, így Tomi is tudott róla egy-két dolgot.

Nagyon össze-vissza írhattam le, ugyanis így vannak a gondolatok a fejemben, nagyon össze vagyok zavarodva, mert ez a fiú nagyon tetszik nekem, és nem tudom eldönteni, hogy mit akar. Én nem mehetek oda hozzá több okból is. Nagyon félős vagyok, szinte mindig több fiúval van, nagyon félek a koppanástól…

Ha valami nem világos,mert tényleg hülyén fogalmazok, akkor kérdezzetek bele bátran.

Szeretnék tanácsokat kapni, tudom, hogy jobb lenne elfelejteni, de képtelen vagyok rá, mert ha meglátom, akkor összeszorul a torkom, és teljesen máshogy kezdek zavaromban viselkedni.

Mit tehetnék? Várjak, amíg ő szólít meg? Képtelen vagyok lépni…

Segítsetek 

Köszönöm, ha elolvastad



2015. szept. 2. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Beszélgessetek többet , hívd el valahova ha annyira tetszik neked.
2015. szept. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pedig az lenne a megoldás, ha többet beszélgetnétek. Kiderülne minden a viselkedéséből. Talán valami apró kis jelre vár (ha tetszel neki) Mert ő is lehet ugyanúgy félős.

Szóval ha néz, mosolyogj rá, legyen köztetek szemkontaktus. Ezzel bátoríthatod és majd lép, ha összeszedi magát. (szerintem tetszel neki) Sok sikert! :)

2015. szept. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtöknek! megpróbálok valahogy beszélgetni vele, remélem jól fog végződni :)

Jöhetnek még válaszok!

2015. szept. 2. 21:42
 4/4 anonim ***** válasza:
csak mosolyogj rá sokszor . és ha bámul csak bámulj vissza . szerintem is tetszel neki. és hát ha nm is szemályesen aor legalább facebookon kezdj el vele beszélni aztán meg élőben előbb utóbb veszi az adást és ő is lépni fog
2015. okt. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!