Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a szerelemtől?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy valakinek kisebb gondua is nagyobb az enyémnél, de pont ma gondoltam mindenbe bele és felvetődött bennem ez a kérdés ami még soha.

Nos, hol kezdjem? 16 éves vagyok, középiskolába járok, imádom rap zenét, szeretek bulizni, szórakozni, élni, verseket írok, együttérző, ember szerető ember vagyok. Szeretek másokon segíteni, ha nem tudok bűntudatom van. Eddig nprnalisnak hangzik minden. De mindig is beilleszkedési problémákkal küzködtem, alig találtam meg par emberrel a helyes hangsúlyt, szóval mindig 1-2 barátnőm volt. Pasim, azaz fiúm soha nem volt. Pedig vallottak már nekem szetelmet, Neten is(Kb 1 év mindennapi írkálas utan a srac bevallotta, hogy szerelmes belém), de a volt évfolyamtársam is vallott mar szetelmet. Én is voltam szerelmes, legalabbis azt hittem, az csak ilyen fellangolas lehetett, de nem kaphattam meg azt a srácot ezért feldolgoztam és tudomásul vettem.

Imádom pl a tv-ben, kepeken stírölni a férfiakat, szóval nem vagyok leszbi. Osztálytársam nagy resze fiú, sokat szoktam nézni az fb profiljukat, van Köztük 1-2 helyes. Én viszont nem vagyok szép, sőt ronda vagyok(felre ne értsétek, nem sajnáltatom magam). A hátam görbe, a szemem rossz, kontaktlencsét nem birja a szemem, nagyon vastag szemuveget hordok, súlyos allergiaval küszködök ami bőrfellangolast okoz NÉHA a karomon, telen pedig a nyakamon is, ezert mindig gunyoltak,csúfoltak és ezek nekem nagy sebeket martak a lelkembe. Nagyon sokszor csúnyáztak le, és mondtak, hogy soha nem lesz ilyen kinézettel pasim. Kezdem belátni, hogy igazuk van...

Nem tudom mit változtassak. Egyszerűen felek attol, hogy vki szerelmes legyem belem, nem akarom összetörni senki szívét, én meg plane felek attol, hogy valakibe beleszeressek. Pedig értelmes típus vagyok, 3-4 szívhez szóló mondattól nem bírom megállni könnyezés nélkül.

Tanácstalan vagyok. Nem élhetek örökké így. Kérlek Segítsetek!



2015. szept. 6. 23:51
 1/6 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibákért! Telefonról írtam elég gyorsan.
2015. szept. 6. 23:52
 2/6 anonim ***** válasza:
facen rajta vagy megnézlek
2015. szept. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem a szerelemtől félsz hanem attól hogy megbántanak/bantanak és hogy egyedül maradsz egész életedre. Ilyen hogy valakinek ne legyen senkije nem létezik mindenki talál magának valót előbb v utóbb. Ne higgy a fikázó parasztoknak csak a saját démonaikat festik ki másokra mikőzben ezzel is saját gyengeségüket palástolva. Ha meg voltak mar hodolóid amugy nem is értem miért hiszel azoknak akik azt mondjak nem lesz pasid. Úgy is lesz hidd el én hiszek benned. Na de addig is míg ez bekövetkezik küldök egy virtuális ölelést meg minden jót.
2015. szept. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne, hogy lesz egy fiú akivel megtaláljátok majd a közös hangot, és teljesen egy hullámhosszon lesztek, az is lehet ,hogy már meg is találtad őt, csak még magadnak sem mered bevallani, hogy szereted. A leírásod alapján te egy nagyon jószívű ember vagy, és szeretsz álmodozni, hozzád olyan fiú való, aki az álmaidat elhozza a valóságba, aki mellett úgy érzed magad,mintha a legjobb álmod valósult volna meg, van humora, és megnevettet, laza és nyugodt, segít neked is ellazulni, és lassan finoman közeledik hozzád, hogy szép lassan be tudd fogadni a szerelmét, olyan fantasyba illő igazi nagy szerelemre, tudom furán hangzik, de higgyél benne, hogy ez eljön, és ha bekövetkezik merjed befogadni, és engedd hogy átjárjon a szerelem által okozott eufórikus érzés. 16 éves vagy, úgyhogy még előtted az élet, egyébként lehet ,hogy érettebb is vagy a korodnál, meg amúgy is általában a veled egykorú fiúk elég éretlenek, lehet hogy nem köztük kéne keresned az igazit, hanem nálad kicsit idősebb korosztályban. A lényeg ,hogy hidd el, hogy neked is jár a boldogság, és bízz benne, hogy eljön, a vonzás törvénye alapján, azt vonzod be, amire gondolsz, úgyhogy hagyd a negatív gondolatokat ,és gondolj valami pozitívra, hogy a szerelem most fog rád találni. Gondolj arra, hogy ez lesz a szerencsés éved!
2015. szept. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Első, igen rajta vagyok, de nincs rólam kép, amúgy sem mutogatom mindenkinek a képeim, Max annak akit ismerek. :D

Második, köszönöm a biztató szavakat, harmadik neked is!

Nagyon elgondolkodtató volt Számomra amit írtatok! Köszönöm! :)

Még ha vkinek lenne tanácsa írhat nyugodtan! Szívesen olvasom.

2015. szept. 7. 18:23
 6/6 anonim ***** válasza:
ha esetleg beszélgetnél valamiről irhatsz
2015. szept. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!