Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha félek a szerelemt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha félek a szerelemtől és a házasságtól?

Figyelt kérdés
Évekkel ezelőtt azt hittem megtaláltam azt akihez tartozom, akivel családot szeretnék. A szívem azt súgta, nem vagyok szerelmes ennek ellenére nagyon szeretem és ő az akivel életem végéig együtt tudok lenni, békében szeretetben. Aztán jött egy nagy bumm, ami tönkretette a kapcsolatot 5 év után. Aztán amikor érezte, hogy baj van, megkérte a kezem. Végül szakítottunk. Azóta nem tudok hinni a szívemnek és nem akarok esküvőt senkivel. Évek óta csak tengek-lengek és nem hiszem, hogy boldogan lehet élni valakivel életünk végéig:(
2015. jún. 17. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is így érzem, pedig még sosem volt pasim, szűz vagyok, de azért csalódtam már...

Sajnálom, ami történt. Ha ekkorát csalódunk,szerintem természetes hogy néhány ember annyira bezárkózik érzelmileg,hogy nem képes nyitni se fejben, se szivben.

Én úgy általában csalódtam a pasikban. Kitartás! Nem vagyunk elkésve,sem lemaradva. Egyszer találsz olyat, aki szeret és Te is őt! Sok ismerősömel is igy volt.

Én addig lefoglalom magam, nem keresek rögeszmésen pasit.

18L

2015. jún. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért érzel így, mert csalódtál. Az életben vannak csavarok, nem annyira egyszerűek és egyértelműek a dolgok. Én is hasonlóan vagyok, egy ideje nem tudok kialakítani párkapcsolatot.
2015. jún. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hújjaj és még hányszor fogsz szerelmes lenni és így érezni...
2015. jún. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
28 éves vagyok, életemben kétszer éreztem, hogy szerelmes vagyok és egyszer, hogy hazaértem valakihez, akivel megállapodnék.
2015. jún. 17. 19:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha 28 évesen 2x éreztél ilyet és nem csak egyszer, akkor még sosem éreztél valójában szerelmet:)
2015. jún. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!