Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért félek a szerelemtől?...

Miért félek a szerelemtől? Több lent

Figyelt kérdés
Igazából már jártam fiúval kb. éve és akkor nem éreztem, hogy nem akarok vele lenni vagy ilyesmi de 4 hónap után szakítottunk.Most van egy fiú aki tetszik és úgy érzem én is neki, de ha belegondolok h megkérdezi,hogy járjak vele egyből nemet mondanék és gondolnám, hogy nem szeretem.Ez volt 1 éve is egy másik fiúval pedig szerettem. Miért van ez? 14/L rosszindulatú és kioktató választ nem kérek
2015. jan. 16. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert gyerek vagy...
2015. jan. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem veled van a baj. A szerelem egyszer csak jön magától nem kérdezi meg róla a véleményedet. Amik eddig voltak azok csak kezdeti próbálkozások.

Biztos fogják mondani, hogy éretlen vagy, amiben lehet is valami. Mindenhonnan ezt látod, a tested már készen lenne rá, a hormonaid már beindultak, de a lelked még nem vágyik ilyesmikre, míg lehet hogy egy veled közel egyidős lányé már igen. Lehet, hogy 3 hónap múlva már nem is fogod érteni a mostani éned kételyeit. De lehet ehhez kell több, mint egy év is még.

2015. jan. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm 2. válaszoló, de 2 éve is ugyanezt éreztem..és elegem van. Eltudom magamat vele képzelni, de ha azt képzelem el, hogy megkérdi egyből nem.
2015. jan. 16. 12:21
 4/4 A kérdező kommentje:
Viszont 3 éve boldogan mondtam igent még ha kisebb is voltam..mostmár nem tudnék.
2015. jan. 16. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!