Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ideges a "társaságomban"?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ideges a "társaságomban"?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel nem beszélgetek, de akármikor a közelembe kerül, érezni rajta hogy ideges lesz, alig jönnek ki a száján a szavak, és általában azon nyomban ki akar kerülni abból a helyzetből, minden más pillanatban viszont kicsattan az önbizalomtól.. Van amikor a környezetemen belül is magabiztos, de ez ritka, és inkább akkor amikor közeli barátnőivel dumál.. Egyébként én 21 vagyok ő 20, vélemények?

2015. szept. 10. 18:20
 1/7 A kérdező kommentje:
Én kettő dologra jutottam egyébként, vagy vonzónak talál, vagy utál, de nem meri a szemembe mondani..
2015. szept. 10. 18:28
 2/7 anonim ***** válasza:
Vonzódik hozzád
2015. szept. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is (:
2015. szept. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Átérzem a lány helyzetét :D

Szerintem kedvel téged, csak még magának sem hajlandó bevallani. Küzd az érzései ellen, mert számára a józan ész a mérvadó, nem pedig a szív az érzelmek.

Nem beszélgettek, mert más klikkekbe tartoztok valószínűleg, mert látja hogy másak az érdekeltségeitek/értékeitek/stb, tehát lövése sincs miét érzi azt amit és ez iszonyatosan bosszantó lehet...


Hm... kérdezd meg hogy utál-e :D Ha van benne tartás, megmondja, ha igen. Viszont ha valóban szimpatikusnak talál, zavarni fogja belül hogy azt hitted utál téged.

2015. szept. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, totálisan telibe találtad!:D Ma rám mosolygott, van amikor azt érzem, hogy szimpi vagyok neki, máskor meg azt hogy látni se akar:D És akkor ilyenkor melyik énje az erősebb, mármint mire számíthatok?:D
2015. szept. 14. 15:05
 6/7 anonim válasza:

(Én vagyok a 4. kommentelő)

Neked tetszik?:)


Ha kedves vagy vele, ő is az lesz veled. Ha gúnyos dolgot is mondd, az valószínűleg azért van mert szeretetből is lehet valakit szekírozni. (Én állandóan ezt csinálom XD) Nyugodtan megpróbálhatsz vele barátkozni :)

Nem lehet megmondani melyik érzés dominál éppen benne, ez változékony. Ugye hadilábon áll önmagával, tehát szerintem ez pillanatnyi idegállapot és környezeti benyomás függő.


Én kb 4 hónapos önmarcingolás után, döntöttem úgy hogy nem egészséges ha tagadom az igazat. Szóval ne várj gyors csodát!:D

2015. szept. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, eléggé tetszik a csajszi, csak néha kicsit furcsán viselkedik..:D De külsőre egy álomnő, olyan aki ha belép egy terembe biztos hogy mindenki meglesi:D Az eddigi ismereteim alapján szerintem nagyon nem illenénk össze, de majd valamit próbálkozok.:) Többször is rám mosolygott már azóta, és olyan kis félénknek, szerénynek tűnik mikor összenézünk, viszont amikor nem, akkor egy elég kemény csajszi:D
2015. szept. 18. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!