Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Évek óta várom, hogy megkérje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évek óta várom, hogy megkérje a kezem, és most, hogy úgy néz ki, eljön ez a pillanat, miért vagyok ideges?

Figyelt kérdés

Egyértelmű, hogy vele akarom leélni az életem. Évek óta együtt élünk, már szó volt erről a témáról többször, de most vannak arra utaló jelek, amikből úgy tűnik, tényleg meg fogja kérni a kezem.

Milliószor képzeltem el, ábrándoztam róla, és a képzeletemben mindig boldog voltam, egy olyan pillanatban történt a dolog, amikor boldog voltam, és felhőtlenül tudtam örülni.

Mostanában viszont vannak problémák (nem egymással, hanem külső problémák), sokszor vagyok nyűgös, rosszkedvű, és kevésbé tudom felhőtlenül jól érezni magam olyan szituációkban, amiket régen imádtam.

Szóval akármennyire is vágyom rá, félek, hogy nem olyan lesz, amilyennek megálmodtam...


2015. szept. 8. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

túlmisztifikáltad már magadban.

akárhogy lesz, akkor is tökéletes lesz.

2015. szept. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
95%

Általában semmi nem úgy történik a valóságban mint ahogy az ember előre megálmodja..

Annak kell örülni,hogy boldogok vagytok együtt és jól működik a kapcsolat,és ez maradjon is így,ez a fontos,nem a nagy körítés...

2015. szept. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem vágyom nagy felhajtásra, igazából semmi különösre. Csak úgy érzem, nem az igazi így, hogy sejtem... Nyilván ennyi idő után képtelenség, hogy az ilyesmi meglepetésként érje az embert, mégis olyan jó lenne, ha semmit nem sejtenék :)
2015. szept. 8. 17:23
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

Csak nyugi, igaza van az egyesnek, túlkomplikálod a dolgot.

Ha megpróbálsz nem erre gondolni, tuti jobban fogsz majd neki örülni :)


Sok boldogságot! :)

2015. szept. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Pontosan, ahogy az első mondja, túlmisztifikáltad. Egyébként én hasonló helyzetben voltam, mikor először megkérte a kezem a párom, igazából ő is hasonló helyzetben volt, a szülők sürgették, én nemet is mondtam. Megbeszéltük, hogy ezt nem így kellett volna. Aztán pár hónappal később egyszer amikor jó kedvem volt teljesen váratlanul csak megkérdezett, minden külső hacacáré (térdelés, virág stb.) nélkül, én meg rávágtam, hogy igen. :)
2015. szept. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Abszolút érthető a problémád. Sajnos a férfiak érzelmi intelligenciája nem olyan fejlett, mint a nőké. Így ők nem tudják azt, hogy bár ez nekünk mennyire fontos, mégis mennyi minden egyéb körülmény befolyásol minket. Ha pl. valakinek "külső" problémái vannak, az egyszerűen nyomot hagy az általános hangulatán, és teljesen normális módon nem képes úgy örülni vagy átélni egy eseményt, mintha éppen minden rendben lenne az életében. Márpedig minden nő szeretné, ha a lánykérésnek felhőtlenül tudna örülni. Szerintem nem az eljegyzéstől vagy ideges, hanem attól, hogy tudod, hogy a külső probléma miatt nem tudnál neki úgy örülni, ahogy szeretnél. Remélhetőleg a párod látja, hogy nem vagy a toppon, és vár, amíg egy olyan életszakaszban leszel, amikor át tudod magad adni az érzésnek. :-)
2015. szept. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Jelentem, megtörtént a lánykérés, és nagyon is jól sikerült :)

Persze, meglepetésről szó sem volt, mert már túl jól ismerem, és láttam, hogy egész nap ideges, izzad a tenyere, egyszer még idegesen a zsebéhez is kapott :D

Persze, én is halál ideges voltam, nagyon izgultam.

De most nagyon boldog vagyok/boldogok vagyunk, és jó, hogy így történt :)

Köszönöm mindenkinek :)

2015. szept. 17. 07:29
 8/8 anonim ***** válasza:

Gratulálok!


...ha az ember sokáig hordozta magában a próféciát, a kinyilatkoztatás pillanata nagyon megrendítő...

2015. szept. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!