Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Eljutottunk arra a szintre,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljutottunk arra a szintre, hogy szóba jött a szex téma, és engem egyáltalán nem zavar, amíg így éjjel perverzkedunk, csak most, hogy az első alkalmat szervezzük, ideges vagyok és félek. Help?!

Figyelt kérdés
Legfőképpen a genetikam miatt félek,meg,hogy ronda vagyok,hogy előre látom,mikor meglatja és kirohogi a mereteimet.soha senki nem látott még,mert nem tudok annyira bízni.ő szeretné,én is,de nem merem.mit tegyek?

2015. máj. 31. 03:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha eljutott erre a szintre a kapcsolatotok akkor vegyel egy mely levegot es figyelj. Szamara te tokeletes vagy, amit te hibanak velszcaz szamara aranyos lesz. Nekem nagyon hulye testalkatom van es tulsulyom raadasul rengeteg birhibam es sebhelyem megis gyonyorunek lat a baratom. Szoval ne idegeskedj es erezd jol magad :)

18/L

2015. máj. 31. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj én is ettől féltem, de ha jár veled az nem véletlenül van azért mert te kellesz neki ahogy vagy.
2015. máj. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én biztosan nem fintorognék:D
2015. máj. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jól hangzik.
2021. dec. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!