Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem tudom szerintetek lenne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom szerintetek lenne nála esélyem?

Figyelt kérdés
Van egy lány barátom(kb. 6 éve ismerem). Múltkor volt egy beszélgetésünk, hogy milyen fiú/lány illene hozzánk, nos ő leírta fullra a saját személyiségét és a saját kinézetét is. Aztán elhívott találkozni, de különösebben nem történt semmi. Gondoltam elhívom most én, úgy volt hogy elmegyek a szülinapjára aztán mondta hogy másnap találkozzunk mert nem tudna velem foglalkozni meg ott sokan lesznek stb. Most meg nem ír, hogy hogy legyen holnap. Szerintettek van esélyem? Esetleg akar tőlem többet mint barátság(vagy csak én beszélem be magamnak). Esetleg valami tipp hogy hogyan tudnám ki deríteni?

2015. szept. 12. 19:58
 1/4 anonim válasza:
Ha szeretnél valami komolyabbat akkor erdemes rákérdezni vagy finoman tapogatozni. De legyel te a ferfi es ha akarsz valamit akkor hajrá! :)
2015. szept. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincs kedvem elrontani ezt a barátságot, de akarnék tőle többet csak félek hogy elveszítem :)
2015. szept. 12. 21:18
 3/4 anonim ***** válasza:
ha tényleg igazi a barátság kettőtök között akkor nem fogsz elrontani semmit. ha meg mégis elrontasz valamit akkor nem a te hibád, te képzelted többnek a barátságotokat. nyugodtan kezdeményezz, ne legyél besz ari :)
2015. szept. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én szerintem ha tényleg ezt írta akkor ő is többet akar barátságnál. Ezt szerintem úgy tudnád megtudni, hogy rákérdezel. Végtére is te vagy a férfi nem? :) További sok sikert!

13/L

2015. szept. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!