Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szórakozóhelyen lehet párt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szórakozóhelyen lehet párt találni? Komolyabb kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Táncos szórakozóhelyekre gondolok. Szoktam járogatni, és én ilyen céllal mennék. Máshová nem járok, vagy úgysem lenne kedvem.

Vagy nagyon nagy szerencse kell, hogy szintén ilyen szándékkal legyen ott lány, vagy nyitott legyen rá?

Jött már össze valakinek onnan?

20F



2015. szept. 14. 08:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Kicsi az esélye, de semmi sem lehetetlen :)
2015. szept. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyen fiatal korban lehet, hiszen a lányok egy része is azért jár oda, hogy találjon valakit, akinek nem csak egy éjszakára kell.
2015. szept. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom az, hogy elég kevés az esélye.

A legtöbb nő szórakozni megy, az is inkább az egyéjszakás kapcsolatot foglalja magában.

2015. szept. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi egy koncerten találkoztunk :) és 7 hónappal később ugyanazon zenekar koncertjén csattant el az első csók is :) azóta is együtt, lassan 10 hónapja :)
2015. szept. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet, legalábbis én komolyabb párkapcsolatot keresek szórakozóhelyeken is.

18L

2015. szept. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!