Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ismerkedjem, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjem, ha nem szórakozóhelyen (discoba stb szeretnék)?

Figyelt kérdés
A problémám abból adódik, hogy nem szórakozom, és nem sok lehetőség jut eszembe, hogy hogyan találjak párt magamnak... Ennek sok oka van. Nem is szeretem a nagyon bulizós lányokat, akik ott vannak isznak stb... Meghát nem kell mondanom, hogy pláza cicás csajok meg stb stb. Nem mindenki ilyen, de nekem nem olyan csaj kell, akit felszedek és 10 perc beszélgetés után egy bokorban pakolok meg.. Egyébként itthon ülős fajta vagyok, de nem az a magába zuhant élettelen stb. Dolgozom, barátaim is vannak, konditerembe is járok, több mint 1 éve. Nem vagyok egy nagyon izmos, helyes srác, de nem iszom, nem dohányzom, önbizalommal sincs gond, szívesen beszélgetem, és nyitott vagyok... De valahogy mégis elkerülnek a nők. Vagy ha hibám van, mi lehet? Boccs ha sok hülyeséget hordtam össze, de most hirtelen ez jutott eszembe, hogy ide írok, hátha jön valami segítség... :) Köszönöm előre is a válaszokat.

#randi #ismerkedés #párkapcsolat #csajozás #hogyan randizzam #hogyan randizzak #hogyan keressek párt #hogyan keressek párt magamnak #hogyan csajozzam
2012. aug. 8. 21:58
 1/8 legly ***** válasza:
Pl az utcán.. ?
2012. aug. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
utcán Úristen!
2012. aug. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

6 éve találtam meg életem párját a love.hu-n. Idén lesz 4 éve, hogy össze is házasodtunk.


Szóval a javaslatom: netes társkeresők. És sz**d le magasról, hogy mit mondanak/gondolnak erről mások. Az emberek mindenhol emberek, mindenhol vannak hülyék is, meg jófejek is. A társkeresőkön is. Csak annyi a titok, hogy túl kell lépni a hülyéken, és addig keresni a jófejeket, amíg meg nem találod őket. :)


További tippek és elkerülendő hibák itt: [link]

2012. aug. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez egy teljesen jó ötlet... És igazad van abban is, hogy mások véleményével nem szabad foglalkozni. Én úgy gondolom, (Persze ez nem mindenkire igaz és ezzel nem téged vagy a párodat szeretném megsérteni), hogy véleményem és tapasztalatom szerint, azok az emberek, akik neten vagyis ilyen ismerkedős oldalakon próbálnak ismerkedni, azoknak nincs elég önbizalmuk ismerkedni, és nem tudom, hogy egy társkeresős oldalon, találnék olyat, aki úgymond nekem megfelel... Lehet h hülyén fejezem ki magam, de jobban nem sikerült ezt most leírnom.
2012. aug. 9. 15:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Nos, a válasz a félelmeidre és a felvetéseidre mind ott van a linkelt oldalon. :) Ez is, amit írsz, egy tévhit. Olvasd el a linkelt írást és gondolkodj el rajta. :)
2012. aug. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Okés, köszi még egyszer
2012. aug. 12. 11:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Szívesen. :)
2012. aug. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezek alapján unalmas vagy, az a gond.

Egy csaj se fog összejönni veled azért hogy otthon üljetek.

2012. aug. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!