Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Attól hogy egy lány pattanásos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól hogy egy lány pattanásos lehet vonzó?

Figyelt kérdés
Vannak barátaim, őket nem zavarja véleményem szerint. De barátom ugye nincs. Félek hogy ez miatt. Mindent csináltam már higgyétek el semmi nem válik be. Nem tehetek róla és nem akarom hogy az emberek azt higgyék hogy igénytelen vagyok.
2015. szept. 15. 15:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyásznál voltál már ? Ő tud adni olyan gyógyszereket amiktől elmúlik. És engem pl. taszít ha egy lány pattanásos
2015. szept. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Simán. :)

Láttam már rengeteg pattanásos, szerintem vonzó lányt.

2015. szept. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is pattanásos lány vagyok, engem is zavar, de sajnos semmi sem vált még be eddig. :/ De például, nekem szimpatikusak a pattanásos fiúk, remélem ők megértik, hogy próbálom én szabályozni a pattanásokat, de ha nem válik be, akkor nem sok mindent tudok tenni. :/ A kérdésre válaszolva pedig igen, mivel szerintem én szép vagyok. :D
2015. szept. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
71%

Igen. A fiúkat zavarja ha egy lány pattanásos,-nem engem nem zavar... De. És amelyik azt mondja hogy nem az hazudik. Alapvetően a fiúk a külsőre hajtanak (tisztelet a kivételnek). Haha nem. Nincs kivétel.

Egy inteligens, fogszabályzós, pattanásos lány, avagy egy szilikonnal töltött pipi, akinek a fejében csak a bránerek vannak. Szőke hosszú hajjal természetesen. Na fiúk?! Melyiket döngetnétek (élvezettel, nem egy éjszakás kaland formájában)?

/Nincs kivétel/

2015. szept. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

4-es: Gondolom én ezzel egyedül vagyok így, de ha egy szép lánynak van fogszabályzója, az engem jobban beindít:D


Volt már pattanásos barátnőm, de alapból én se bírom, ha olyan egy lány arca, de nem kizáró ok.


17/F

2015. szept. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Úgy látom, hogy a nőgyűlölők mellé kezdenek megérkezni az oldalra a férfigyűlölők, és a férfiakkal kapcsolatban általánosítók is, lásd: 4-es válaszoló.
2015. szept. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%

#5! Most nem a fogszabályzón volt a hangsúly, hanem a pattanáson;)

#6! Ezt dicséretnek veszem. Köszönöm:)

2015. szept. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
69%

7:


"Alapvetően a fiúk a külsőre hajtanak (tisztelet a kivételnek). Haha nem. Nincs kivétel."


1. Valamilyen szinten mindenkiknek számít a külső. Az értelmesebb embereknek kevésbé, pl. csak annyira, hogy ne legyen nagyon ronda / nagyon kövér. A felszínesebb embereknek pedig jobban. Férfiak és nők között is vannak értelmesebbek, meg felszínesebbek.


2. Miért? A nők mire hajtanak? :D

2015. szept. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Általánosítás:D bár az lenne...
2015. szept. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
#8! Az álom férfiakra akik csak a mesében és a képzeletünkben léteznek
2015. szept. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!