Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Attól hogy egy lány pattanásos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól hogy egy lány pattanásos lehet vonzó?

Figyelt kérdés
Vannak barátaim, őket nem zavarja véleményem szerint. De barátom ugye nincs. Félek hogy ez miatt. Mindent csináltam már higgyétek el semmi nem válik be. Nem tehetek róla és nem akarom hogy az emberek azt higgyék hogy igénytelen vagyok.
2015. szept. 15. 15:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

"Az álom férfiakra akik csak a mesében és a képzeletünkben léteznek"


Aha, egy álom férfira, aki izmos és jóképű. Ez jobb, mint az, hogy egyes férfiak meg szőke, jó alakú nőről álmodoznak? NEM!!!


De ahogy a nők között, úgy a férfiak között is vannak, akik beérik egy átlagos külsejűvel. Őket kell megkeresni, a többieket lesz*rni magasról.

2015. szept. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

hány éves vagy? ha fiatal vagy (értsd: 20 alatti) akkor általában idővel elmúlik, most csak a hormonok játszadoznak veled. ha több mint 20, akkor irány bőrgyógyász!


amúgy a kérdésedre a válasz:

NANÁ HOGY LEHET!

2015. szept. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen jóképű. Értem: Az adott hölgynek helyes de figyelmeztetlek!!! Ízlések és pofonok.

Nem egyezik senkinek az ízlése senkiével. Nem a szétgyúrt m14-esekre gondolok. Az átlagokra, tudod pipi+faszi= mama neveli 8 kisunokáját

Nő+férfi= házasság, 1-3 gyermek és büszke szülőként rendesen dolgoznak.

2015. szept. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Igen, lehet attól vonzó.
2015. szept. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Zedricht ***** válasza:
Nekem az a lany aki eddig a legjobban tetszett, enyhen pattanasos volt. Nem az a nagyon pattanasos hanem csak picikek.
2015. szept. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Persze h lehet, nem a külső a minden.. :) Ha egy lány ápolt és látszik, h nem igénytelen, attól nem lesz kevésbé vonzó h pattis. Sőt, ha ápolt, akkor nem is annyira feltűnő. Én amióta abbahagytam a fogamzásgátlót, azóta tiszta ragya a fejem, pedig már majdnem egy éve. A barátommal csak 4 hónapja vagyunk együtt, de egyáltalán nem zavarja, sőt szinte észre sem veszi, ahogy én se rajta, ha van neki 1-2.


22/L

2015. szept. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Igen, jelenleg is egy ilyen tetszik :)
2015. szept. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
nem, nem lehet
2015. szept. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!