Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem akar egy lány se...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar egy lány se jobban megismerni? Elsősorban lányok válaszára lennék kíváncsi.

Figyelt kérdés
18 éves vagyok átlagos kinézetű srác vagyok okosnak és kedvesnek tartanak. A tenyeremen hordoznám a barátnőmet ha lenne,mégis eddig egyik lánynak se feleltem meg mert a bunkó ecsetfejű fiúk jönnek be nekik. Miért nem felel meg nektek egy rendes srác?

2015. szept. 15. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy tetszel egy lánynak csak ő várja,hogy kezdeményezz..figyeld a jeleket Pl:Amikor a beszélgetsz vele sokszor piszkálja a haját esetleg amikor nem figyelsz akkor néz téged stb :D
2015. szept. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez a haj piszkálgatás nem mindenkire igaz. Én pl nem szoktam


Átlagos kinézet alatt mit értesz? Barna szem, barna haj, nem túl helyes de nem is vonzó?! Több ismerősöm van akik helyesek is, és belsőleg sincs velük baj. De rossz helyen laknak (ahol a lányok a páwákat bírják), így az önértékelésük/önbizalmuk megegyezik a nullával.

2015. szept. 16. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vonzó helyet nem is csúnya*
2015. szept. 16. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kék szemem van és világosbarna hajam. Nem vagyok túl helyes de szerintem csúnya se...de ez a saját véleményem :D
2015. szept. 16. 07:05
 5/6 anonim válasza:

Ez a hajpiszkálgatós dolog neméppen igaz. Én sosem csinálom.

Vlószínűleg eddig mindig rossz lányt környékeztél meg.

Nem mindenkinek a sablon fiúk jönnek be, vannak akik a belső értékeket, a változatosságot keresik a másikban. Abban viszont egyetértek, hogy neked kell kezdeményezned, ha arról lenne szó, hogy tetszik valaki.

Ha nem jön össze akkor pedig ne búsulj, idővel úgyis megtalálod a párod:). Hozzáállás kérdése.

2015. szept. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bátoritást!!
2015. szept. 16. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!