Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi értelme van annak, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van annak, hogy egyesek kamu adatokkal és képekkel regisztrálnak társkeresőre?

Figyelt kérdés

Fent vagyok társkeresőn (azt most hagyjuk, hogy jó ötlet-e a társkereső), de komolyan nem értem.

A vicc az, hogy az ilyenek komolyan is gondolják az ismerkedést.

De miért várják el, hogy higgyenek nekik, amikor már a profiljukban egy vaskos hazugsággal indítanak? Így persze, hogy az ember nem találkozik velük még akkor sem, ha alapba jól néznek ki, és normálisak.


Nem csak a férfiakra értem ezt, nőkre is. Egyik fiú ismerősöm is fent van társkeresőn, és a randin derült ki, hogy a nőnek gyereke van, amikor a profiljában ló betűkkel le volt írva, hogy nincs gyereke.


Mi értelme van ennek? Vannak persze olyanok, akik csak szórakoznak ezzel, de sokan tényleg komolyan gondolják, és szerintem a hazugságra nem mentség, hogy nem elégszenek meg magukkal. Én sem vagyok egy világ szépe, de reális adatokat adtam meg magamról.


Volt valakinek szintén "ilyenben" része?

Vagy akár humoros története?



20/L



2015. szept. 17. 20:33
 1/2 anonim ***** válasza:
17%
Ha tárkeresőre regiznék akkor öngyilkos lennék
2015. szept. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem rudom mit akarnak ezzel.


Kami neves eset volt már 1 ismerősömnél, de első tali után elmondta az igaz nevét, de persze semmi nem lett belőle. Am ez nem társkeresőn volt. :)

2015. szept. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!