Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi értelme van drága replika...

Mi értelme van drága replika autót építeni? (Lamborghini)

Figyelt kérdés

Most a netten videókat néztem és nem értem az emberek miért építenek replikákat mikor a végeredmény mindig egy selejtes madár lesz!


Példának felhozom ezt

[link]


Amiből ezt a autót létrehozta abból már vehetett volna egy eredeti Bmw-t vagy audit ami azért jobban nézne ki a útcán mint ez a kamu lamborghini boyracer módra.



2014. okt. 19. 08:45
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Persze vannak olyan autók amiből egész jó replikát csinálnak mint Knight Rider !

De ez a Lamborghini replika pénzpazarlás és a végeredmény se nagy szám főleg 8-9 Millió forintért ! :S

Ebből már lehetett volna venni egy eredeti Ford mustangot ! :)

Fele anyiba van és jobb mint egy kamu Lamborghini! :)

[link]

2014. okt. 19. 08:58
 2/13 anonim ***** válasza:
Mert neki ez tetszik. Neked meg más. Nyilván nem azért épít valaki ilyen autót (vagy bármilyen másikat), hogy neked tetsszen. Hogy őszinte legyek, szerintem pont leszrja a tulaj, hogy tetszik-e neked vagy nem.
2014. okt. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mi értelme van? -Semmi!
2014. okt. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nekem a kedvenc autóm a Lamborghini! :)

Csak a replikák eléggé gyengék szerintem főleg hogy mennyi pénz van benne!

2014. okt. 19. 09:09
 5/13 anonim ***** válasza:

Ok a Night Ridert nem gyártották szériában (legalábbis nem pont úgy ahogy a filmben volt).

De a többi nagyon nagy hülyeség, szerintem unalomból teszik :))

2014. okt. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Hát igen egy Knight Rider replikát elfogadnék :)

De ez a Lamborghini replika amiket a neten láttok ! Nem leszólás kép de tiszta szégyen ! Jó biztos van aki megnézi ezt is ! Jó külsőre ugyan úgy nézz ki! :)

De azért semmi se olyan mint a igaziba. Meg ugye még nem is beszéltünk az áról! Egy ilyen autó legalább 5 millió forintba van benne ha nem több és ezért egy Lamborghini kinézetű szériahibás kocsit kapunk ami itt ott foszlik és őrül az ember ha gurul! Itt a totalcar tesztje és véleménye!

[link]

2014. okt. 19. 13:26
 7/13 anonim ***** válasza:
Poénból.
2014. okt. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"Ebből már lehetett volna venni egy eredeti Ford mustangot ! :)

Fele anyiba van és jobb mint egy kamu Lamborghini! :)"


Ez igaz. Viszont, ha egy buta pitsa vagy, akkor egy Lambo csak jobb, mint egy szutykos Mustang. Azért 6-7-8 millából már kijön egy nagyon amatőröket megtévesztő replika, míg egy igazi 35 millánál kezdődik :D

2014. okt. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Gallardo már van 17-18 milláért ! Szóval azért ne rohanjunk túlságosan ! 35 Millióért új állapotú gallardok vannak! Egy Régi diablo kiadástól függően mozognak árban! Némelyik darab valóban megér akár 45 milliót is!

Akiket képes ezzel a autóval átverni mind 10 év alattiak vagy persze olyan emberek aki sose értettek az autóhoz! De legalább választ kaptam a kérdésemre!


"Embereket átverni hogy Lamborghinim van"

2014. okt. 19. 14:55
 10/13 anonim ***** válasza:

Én csak ide kukkantottam fel, az első Murcielago ami 10 éves 33 milla :D

Biztos lehet kapni olcsóbbat is, nem nyálaztam át a mobile.de-t.


Ép eszű ember tisztában van vele, hogy egy replikától még nem lesz egy Lambo tulaja, az csak egy átépített Toyota vagy akármi marad. Ezért marad a másik lehetőség, a kis pénzből műmájerkedés, hátha egy két ember beveszi :D

2014. okt. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!