Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok! Annak mit értelme, h...

Csajok! Annak mit értelme, h fel se veszi nekem a telót, amikor jól elvoltunk? Részletek lentebb?

Figyelt kérdés

Egy csajjal innen már 2 hónapja legalább levelezek, tegnap taliztunk is, tök jól elvolt ő is, meg én is 2-3 órán keresztül. Ma törölte magát fb-ról, s a telót se veszi fel.

Miért nem képes ilyenkor vmit mondani a csaj? Írtam neki, h legalább vmit írjon már, h büdös volt a pofám, vagy vmi, vagy csak unatkozott két hónapig. Ha nem volt jó velem, akkor miért maradt olyan sokáig velem tegnap? Én nem töltök 2-3 órát senkivel, hacsak nem akarok legalább barátságot tőle.



#csaj #betti és lilli a neve? #kamu fb?
2013. dec. 20. 20:25
1 2
 1/18 anonim válasza:
nem akarja, hogy lemerüljön
2013. dec. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

1-es: érthető lenne, ha nem otthon masztizna már 4-kor. :)

Egyébként nem mertem fb-ra menni már, mert mindig megtalált, küldte a szíveket, meg minden f**zomat. :D

2013. dec. 20. 20:27
 3/18 anonim ***** válasza:

nyilván majd kiderül.

ha nem, akkor egyértelmű, hogy nem akar már veled találkozni.

2013. dec. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Mondjuk azért törölni magát a közösségi oldalról, hogy nem találd meg..hmmm..butaság. Lehet hogy mégsem jöttél be neki igazán, de ilyenkor nem az a megoldás, hogy elmenekül, mert ha itt "tökös" volt 2 hónapig, akkor most is legyen és vállalja fel ha nem jössz be neki. Mindenki szóból ért. De így hogy ezt csinálja, szerintem nem is pazarold rá egyetlen percedet sem. :/
2013. dec. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

3-as:


ezt értem, de ilyenkor nehéz írni vmit, h miért?

2013. dec. 20. 20:29
 6/18 anonim ***** válasza:
Most ebbe mi nem egyértelmű? Letiltott és nem veszi fel. Hagyd őt..
2013. dec. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Hát idióta, ha tényleg miattam tette ezt. Nem is értem.

Én nem zaklattam volna, ha azt kéri, de amúgy is ribinek tűnt, szóval max. arra kellett volna.

2013. dec. 20. 20:31
 8/18 A kérdező kommentje:

6-os:


ba**ki retardnak nézek ki? vágom, h mi van, csak azt nem, h miért nem lehet ilyenkor vmit írni. még szerencse, h neked egyértelmű ez. Hát öcsém, mintha kis óvodással beszélne.

2013. dec. 20. 20:41
 9/18 anonim ***** válasza:

1 randi utan te mennyi csajnak irtad meg, hogy bocsi, de nem tetszel?

En se irnék egy randi miatt, az semmi.

Es miert 2-3 ora, lehet, hogy csak nem tudta, hogy hogyan razzon le 10 perc utan, vagy a vonata kesobb ment.

Honnan tudod, hogy torolte magat, nem csak teged blokkolt?

2013. dec. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

9-es:


két hónapig levelezik velem, már-már zaklat, talizunk, s nem ír semmit? Én írnék neki, h max. barátok. Tudja, h úgyse megyek feléje, 120 km-re lakik tőlem. Nem kellene attól tartania.

S a blokkolással rá se tudok keresni a nevére, vagy mi?

2013. dec. 20. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!