Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A facebookon hogyan lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A facebookon hogyan lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés

18 éves srác vagyok. Nem volt még barátnőm, de jó lenne most már. Élőben nem tudok ismerkedni mert nincs is hol, meg nagyon kevés az önbizalmam. Így gondoltam hogy a facebookon megpróbálom. De ha találok egy szimpatikus lányt, mivel kezdjem a beszélgetést? az ilyenekre mit válaszoljak: "honnan ismersz" ?

köszönöm


2015. szept. 17. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Úgy hogy ráírsz 1 számodra szimpatikus lányra..


Ha kérdezi hogy "Honnan ismersz?"

Egyszerűen "Nem ismerlek, csak szimpatikusnak tűnsz, és meg akarlak ismerni"


Vagy ha ez nem válna be akkor "Gazdag vagyok!" - Erre kapnak a nők -

2015. szept. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
facebookon való ismerkedést én kizárom és közel lehetetlennek tartom hacsak nem vagyok valami jóképűmenőcsávó'
2015. szept. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
És ha facebookon bejelölöd és beszélgettek akkor lesz önbizalmad?.. Aztán meg ha találkozásra kerülne a sor beleszel sz**va. Fogd magad és menjél oda szépen ahhoz aki szimpatikus.. "honnan ismersz?" hát.. ne beszéljünk helyetted a csajjal? Leírod, hogy sehonnan, de a képek alapján szimpatikusnak tűnsz és szeretnélek jobban megismerni ha neked nincsen ellene kifogásod.. pl ezt
2015. szept. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!