Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Facebookon érdemes ismerkedni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BingoUniti kérdése:

Facebookon érdemes ismerkedni? Jelölős csoportokra gondoltam .

Figyelt kérdés

2015. jún. 9. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:
1 probát megér sok sikert
2015. jún. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömnek volt ilyen elmélete hogy ott biztos bejön neki. Igazság szerint össze is jött neki a dolog, talált ott magának barátnőt, viszont rengeteget próbálkozott. Ha jól tudom vagy 40 embert jelölt be a környéken, először lányokat, de próbálkozott fiúkkal is csak úgy simán barátkozni hátha bekerül egy jó társaságba ahol tudna csajozni. A baráti társaság még elsőre össze is jött de hamar csalódott benne mert egyáltalán nem az ő világa a bulizós élet. Csajokkal is barátkozott sokat a környéken e egyikből sem lett semmi komoly kapcsolat. Egyikkel viszont összebarátkozott olyan szinten hogy már legjobb barátként tekintenek egymásra de kapcsolatot egyikük sem akar a másiktól mert inkább barátok akarnak lenni. Viszont sokadjára amikor a lány barátja is biztatta meg sokan mások hogy csak talál magának barátnőt, szinte már fel is adta de hülyeségből ráírt egy 30 km-re lévő falubeli lányra és alig 1 hónap beszélgetés után már találkoztak is, szerelem első látásra volt szinte, teljesen összhangban voltak, nagyon egymásba habarodtak és már fél éve vannak együtt boldogan, nagyon nagy köztük a szerelem. Ismerősöm is boldog hogy végre rátalált a szerelem, régóta vágyott rá. Nem vagyunk nagy haverok de néha munkahelyen szünetbe vagy ha együtt dolgozunk szoktunk beszélgetni, onnan tudom ezeket.
2015. jún. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Mivel kevés az értelmes ember az ilyen csoportokban, ezért annyira nem ajánlom. Sőt, ha találsz egy minimálisan értelmes embert is, akkor sok eséllyel iszonyat messze lakik tőled, a távkapcsolat meg nem előnyös.

Mondjuk emberi igényeidtől függ az, hogy jelölős csoportokban ismerkedsz vagy sem.

Ha nagyon ragaszkodsz az interneten való ismerkedéshez, tudom ajánlani az "AnoTalk"-ot, vagy pedig az "ismeretlenek.me"-t.

2015. jún. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!