Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy hiába van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy hiába van barátnőm vagy, ha ezelőtt is volt folyton boldogtalan voltam mert csúnya fiú vagyok és tudom, hogy helyes menő páwákat izmos magas nagy darab fickókat is megkaphatna a csajom?

Figyelt kérdés
Lehet el kéne vonulnom szerzetesnek és megszüntetni a vágyaimat, mert így csak szenvedek, ha van csajom azért, ha nincs akkor meg azért. :(

2015. jún. 1. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Képet küldj privibe.
2015. jún. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hulye vagy te mar ne haragudj. Inkabb orulj nski hogy van baratnod, es legyel ra buszke higy van benned valami ami az izmos pawakban nincs.... A lany veled van ergo szeret teged es nem kell neki mas.

18/L

2015. jún. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

a "menő" páwák minden csak nem helyesek

nagydarab izmos fickók se mindig néznek ki jól


barátnőd meg azért van veled mert téged szeret, és az ilyen páwák meg izom pacsirták nem jönnek be neki

2015. jún. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Neked van jellemed és egyéniséged, ami a páwáknak nincs. :) Téged legalább magadért szeret valaki, nem a márkás ruhákért meg a fitnesz-bérletért amik anyuci-apuci pénzéből vannak. Nincs ilyen, hogy csúnya vagy, biztos van olyan lány aki számára te vagy a leghelyesebb fiú. :)

16/L

2015. jún. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!