Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Amelyik pasi nem keres, azt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amelyik pasi nem keres, azt nem érdekled. Ez mennyire igaz? 18/L

Figyelt kérdés
Srácok/lányok mit gondoltok erről? Fiúk! Tényleg találtok módot, hogy a lány közelébe kerüljetek, ha tetszik nektek? Vagy van olyan, hogy csak azért nem keresitek vagy nem írtok rá, mert féltek kezdeményezni?

2015. aug. 2. 19:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Én találok rá módot, hogy a közelébe kerüljek. Általában mindig megvan a közös hang, és hát ha tényleg érdekel engem az a személy akkor ki is mutatom felé. Elhívom valahová, aztán alakul a dolog. Ha esetleg ő nem akar többet barátságnál, akkor sincs baj, hiszen szereztem egy új barátot :) Néha van olyan hogy nem keresem / nem írok rá de nem azért mert félek kezdeményezni vagy ilyenek.

17/f

2015. aug. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Persze hogy van olyan hogy fèlunk kezdemènyezni. De te is megteheted.
2015. aug. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez így van, ha érdekel egy lány próbálok vele minél többet beszélgetni, találkozni.

Ha nem érdekel akkor nem is keresem.

2015. aug. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
alapjában véve igaz. aki szereti ha keresik annak ezek felejtős ügyek
2015. aug. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Persze hogy igaz..

Lemondta a lány a talit (nem először), emiatt úgy döntöttem nem írok neki..egy napot nem bírtam ki..megbeszéltük hogy akkor nem lesz köztünk semmi, már 3 napja nem írtam neki és jól bírom..

2015. aug. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Az emberek nagy részére biztos igaz, de például én nem mertem a nekem tetsző lányhoz beszélni, mert féltem hogy baromságot mondok. Mentségemre szóljon, hogy megalapozott volt a gondolatom, tényleg baromságokat mondok amikor nekem tetsző lányokkal beszélek.
2015. aug. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6 enis ilywn vagyok, altalaban megszolalni se merek:D
2015. aug. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha meg keres akkor lekoptatod!
2015. aug. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vagy csak nem tudja,mit mondjon.
2015. aug. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Magoran ***** válasza:

Rám ez nem igaz.

Ugyan az önbizalmammal már egy másfél éve egy sulis szakkörnek hála nincs problémám, lányokat leszólítani sose tudtam, így ha nem teremtődik meg a kapcsolat valamilyen ok miatt (buli, közös óra, foglalkozás, haverok), nem is tudok kezdeményezni. Gondolom, ez a szakkör előtti tapasztalatok hatása. Ennek megfelelően nem is volt eddig barátnőm, pedig ha ezek közül valamelyik kapocs létrejön, akkor már próbálkozok rendesen. Csak sajnos facebookon árnyéka vagyok önmagammak, manapság meg... De előbb-utóbb csak sikerül, nem igaz? :)

2015. aug. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!