Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek pasit?

Figyelt kérdés

Nem vagyok rib...nc, nem akarok útszélre állni sem. Csupán szeretnék magam mellé valakit akivel ellehetek, beszélgethetek stb.

15 éves vagyok és még csak egy randim se volt soha.

Nem ülök egész nap otthon, szóval nem ez a probléma. Legtöbbször a közeli deszkásparkban vagyok, vagy a könyvtárban.

Talán túl ronda vagyok? Vagy túl alacsony? Vagy túl kövér? Vagy mindhárom egyszerre? 😫

Mit tegyek, hogy tetszek valakinek?



2015. szept. 19. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Hali , küldj képet , amugy lehet olyan jó csaj vagy h azthiszik h van pasid 😲😲
2015. szept. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudok válaszolni a kérdéseidre... de szerintem senki más sem. Ha mutatsz képet, akkor ezer örömmel válaszolok.

Egyébként, bármi oka lehet.. vagy azt hiszik van barátod.. vagy úgy gondolják h semmi esélyük nálad. Tényleg bármi lehet.

2015. szept. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó 5let! Küldj képet!
2015. szept. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Nem vagyok rib...nc, nem akarok útszélre állni sem."

Ne kezdj így beszámolót, senki sem feltételezett rólad ilyeneket.....

De erre komolyan nem tudok válaszolni.

2015. szept. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vannak itt ilyen lányok és nekik is nehéz bármit válaszolni. Szerintem mindenki számára van valaki, aki hasonló stílusú/típusú ember és sikeres lehet a kapcsolatuk. Ezért azt mondom, hogy te is találni fogsz valakit, legyél nyitott és ismerkedj, add magad. Sok sikert! :)
2015. szept. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!