Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Nektek az már nyomulás...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek az már nyomulás hogy egy fiú oda meg hozzátok mindig beszélgetni? Vagy épp ellenkezőleg?

Figyelt kérdés
Csak komoly válaszokat várok ! :)

2015. szept. 20. 07:50
 1/3 anonim válasza:
100%
Csak jönne már!
2015. szept. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha odajon normalisan beszelgetni ax nem nyomulas :) De ha Minden nap koslat utannam es ramerolteti magat az mar igen.

Lehet koszonni valtani nehany szot napi szinten de caak ha latod,hogy a lany is szivesen beszelget veled. Pl szemedbe nez mikozben beszel, o is kerdez es nem csak azt kerdezi vissza amit te mondtal...

18/L

2015. szept. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nekem nem nyomulós, szegény máshogy nem tudna ismerkedni, egy vörös rózsát meg rögtön nem vehetne. Nekem 1x volt ilyen fiú (aki sokszor beszélt nekem), de konkrétan ocsmány és mellesleg utálom is, mert paraszt. De szerencsére már rájött hogy nem érdekel engem.

Igazából én nem tudom eldönteni hogy a 'normálisabbja' miért nem jön oda: csúnya vagyok vagy gyávák...?

2015. szept. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!