Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert nem talalok magamnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem talalok magamnak baratot/baratnot?

Figyelt kérdés
16eves biszexualis fiu vagyok, voltak hosszabb kapcsolataim, de miota a legutolsonak vege lett nem talalok magamnak senkit.. Probalkoztam mar neten is es eloben is de valahogy nem jon ossze, sose talalok olyat aki tetszene, pedig mindenki mondja hogy milyen helyes vagyok.

2015. szept. 20. 17:20
 1/4 hugohamm válasza:
Nem lehet hogy nagyok az elvarasaid? O.o
2015. szept. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha egy csajnak azt mondod, hogy a pasikat is szereted vagy fordítva, akkor nem biztos hogy ugranak.


erről ne beszélj

2015. szept. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1. Nincsenek nagy elvarasaim csak nem jovok ossze fuvel faval

#2. Ez az utolso amit elmondanek :D

2015. szept. 20. 17:49
 4/4 hugohamm válasza:
Azt gondoltam hogy nem mindenkivel,de ugy nehezebb ha magas a lec amit meg kell utni a masik felnek
2015. szept. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!