Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha tobb mint 1...

Mit tegyek ha tobb mint 1 honapja megkezdodott a suli, uj osztalyba kerultem es annak ellenere, hogy 70%-at ismertem csak 1 baratnot kaptam magamnak?

Figyelt kérdés

Alapjaban csendesebb, visszahuzodobb lany vagyok. Ezen probaltam valtoztatni. Tobbet mosolyogtam, kb mindenkivel beszelgettem, segitettem amiben tudtam, de megse erzem azt, hogy teljesen az osztalyba tartoznek, mert nem vagyok az a nagyszaju tipus. A beszelgetesekbe is probaltam beleelegeydni, az osztalytevekenysegeken, bulin is resztvettem es jol is ereztem magam.

A padtarsnommel egyezek a legjobban. O uj az osztalyban, intris, csendesebb es meg o se illeszkedett be teljesen. Igazabol attol felek, hogy amikor jobban megnyilik a tobbiek fele is es talal uj baratokat el fog hanyagolni. Meg jartam ugy, hogy egy eset utan "kikozositettek" egy osztalytarsnomet a volt osztalyombol, de amiutan "megbocsatottak" neki kb semmibe se vett.

A masik dolog ami aggaszt az, hogy a fiukkal nagyon nehezen tudok baratkozni. Valamitol mitha tartanek toluk vagy nem talalom veluk a kozos temakat, nem is tudom, hogy miert nem megy veluk a baratkozas. Egy fiu van az osztalyombol akivel jol egyezek es baratomnak nevezhetek meg egy par falun, de ok inkabb csak ki akarnanak kezdeni velem.

Kb mar mindenkinek megvan a barati tarsasaga. Mit ajanlanatok nekem, hogy konnyebben baratkozzak?

Nem kerek olyan valaszokat, hogy tedd ki a melleidet, mert akkor kozismert leszel a fiu koreben, mert az nem lennek en.

15\L



2013. okt. 19. 10:33
 1/3 wiggle válasza:
100%
nem ajánlom, hogy megpróbálj változtatni a személyiségeden. ez amúgy sem menne, mivel az nem te vagy. örülhetsz amiért van egy osztálytársad akivel jól kijössz, de ha esetleg később ő megváltozik és elfordul tőled ne sajnáld, mert nem is igazi barát az aki a többség mintáját követve magára hagy. csak légy önmagad és másoknak próbálj megfelelni, lesznek még barátaid, hidd el.
2013. okt. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hasonló helyzet volt velem, tavaly. Hidd el, az idő segít majd rajtad, én is az első 3-4-5 hónapban, szinte minden nap sírtam, nem éreztem jól magam, frusztrált a helyzet. Ugyanez volt, egy barátnőmmel voltam jóban, de ő másokkal is, így nem voltam neki az első, ami teljesen természetes volt, nem volt okom sértődésre. Aztán az idő elteltével egyre több poént nyomtam be, nyíltabb lettem, és most egy évvel később kimondhatom,hogy ilyen jó osztályom sohasem volt! :) Picit klikkesedtünk, benne vagyok azok között, akiket buliba hívnak, szeretnek, fontos vagyok nekik. :) Remélem neked is jó lesz, és hidd el, segít az idő, csak légy viccesebb, nyíltabb! 16/L
2013. okt. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy 1 van. Van akinek 1 se.
2013. okt. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!