Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi ertelme az eletemnek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ertelme az eletemnek ha meg baratnot se tudok magamnak szerezni?

Figyelt kérdés
meg soha nem volt baratnom. minden csaj nyominak tart meg a csunyak is. igy mi lesz? sose lesz senkim igy minek eljek? 21f

2014. márc. 15. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyon jó kérdés,én is már ezerszer feltettem magamnak.Aztán a gondolatmenetem átment abba,hogy leszarom.Ha nem kellek senkinek,akkor úgy lesz,vagy éppen az ellenkezője.Sokáig én is pánikoltam rajta,mostanában is gondolok rá,és a koncentrációmat sokszor elveszi a szeretethiányom,de ezzel már együtt kell tudni élni.

Én anno eldöntöttem,nem érdekel senki más,csak akit szeretek és meg is érdemli.Jelen esetben most ez a családom és semmi több már elég sok éve,sőt mióta az eszemet tudom ez van velem.

2014. márc. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmi nem lesz, sok férfi éli le egyedül az életét.
2014. márc. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Tanulsz, utazgatsz, bejárod a világot, művelődsz, megvalósítod az álmaid. Nem csak akkor vagy értékes, ha van melletted valaki!
2014. márc. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
30%

"Tanulsz, utazgatsz, bejárod a világot, művelődsz, megvalósítod az álmaid."


Ekkora baromságot is csak egy nő tud írni. És ha nekem egy család az álmom, akkor mi van miss nagyokos?

2014. márc. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
56%
Akkor kérlek az van, hogy összeszeded magad, kitörsz a saját előítéleteidből, nem démonizálod többé a nőket, és elkezdesz pozitív irányba változni. És köszönöm a bókot ;)
2014. márc. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!