Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most mentem középsuliba és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mentem középsuliba és teccik egy lány hogy mennyek oda? Szeretnék vele beszé de nemtudom miről .

Figyelt kérdés
Facén nem akarom neki megmondani inkább élőbe. De facén is mirôl beszéljek vele?

2015. szept. 9. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Középsuliba jársz, és ilyen a helyesírásod. Akkor ott gondok vannak.
2015. szept. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha írsz neki akkor egy helyesírási szótár legyen a közelben
2015. szept. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Suliról, filmekről, sorozatokról, sportról, zenéről, bármiről, de facen tényleg jobb ha nem írsz neki ilyet, hogy "teccik", meg úgy egyáltalán jobb ha nem írsz neki semmit. Szóban több esélyed van nála, az tuti:D.
2015. szept. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Írd meg neki facén hogy teccel, de ne feledd, 2 c-vel írd... Ja és az élőben helyett élőbe-t írj mert úgy levágja hogy vidéki vagy... Fiatal vagy még hogy elmenj a mennybe úgyhogy szerintem ne erőltesd ;) ahogy a helyesírást se
2015. szept. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!