Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a baj a netes ismerkedéssel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj a netes ismerkedéssel?

Figyelt kérdés

Probalok ismerkedni interneten, de sokan arra se hajlandoak, hogy visszairjanak. Igy szoktam kezdeni, ,,Szia! :) Szimpatikusnak tunsz a kepeid alapjan. Volna kedved beszelgetni? :)" Nem nezek ki rosszul, jo a jellemem, nem iszok,cigizek,drogozok.. Sportolok, nem.vagyok elszallva magamtol. Jo volna mar egy baratno, de eloben nem tudok ismerkedni, mert az ismeros retegeg csak swag/yolo/riban.c. Nekem intelligens lany kell..


Nektek mi a velemenyetek? (bocsi az ekezet hiany vegett, de lassu a telom, felora mig betolti az ekezetes betuket.)


2015. okt. 3. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:

"Szimpatikusnak tunsz a kepeid alapjan" + "nekem intelligens lany kell" = LOL


egyébként akkor esetleg próbálkozz egyetemeken, szakmai körökben, konferenciákon, stb...

2015. okt. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Én egy olyan lánynak írtam facen, aki nagyon durván belém van zúgva, és úgy nem írt vissza.. A lányok szeretnek élőben ismerkedni, mert ők ösztönösen jó testbeszédolvasók, és mindent leolvasnak rólad, szóval a dolgok mögé látnak, a mondandók mögé..
2015. okt. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Jo, a kepek alapjan itelek, ez a kacsacsor, vagy h sugarzik a hulyeseg belole, msr x-elem is kifelr.


Suliban.nem tudok ismerkedni. Csak idosebb van olyan, aki tetszik. 16/F; 10.o

2015. okt. 3. 21:10
 4/8 anonim ***** válasza:
És ha ezt elrejted előlük, elveszed tőlük ezt a fontos dolgot tőlük, akkor persze hogy nem szívesen ismerkednek..:/
2015. okt. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4, mit rejtek el eloluk? :D
2015. okt. 3. 21:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Én ugyanilyen helyzetben vagyok hogy csak az intelligens normális lányok érdekelnek lenne egy de vele csak a suli folyosojan találkozok heti 2-3 szor pár s-re es meg fölöttem is jár 1 evvel es nem tudom hogy hogyan ismerkedhetnek meg vele de Facebookon en biztos hogy nem kezdeményeznek
2015. okt. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én vagyok a 2-es és a 4-es is, és a 2-es kommentbe írtam le:D Azon képességüket, amit előszeretettel használnak. A testbeszédolvasás.. Többet elárul egy emberről mint amit beszél..:D
2015. okt. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Tinder! Tele van r'bancokkal, az igaz, de kilehet fogni egy-két intelligens, kedves lányt :) Nem kell a "szimpatikusnak tunsz a kepeid alapjan" szoveg. Csak elijeszted őket. Én mindig úgy csinálom, mintha ezer éve ismerném őket. Kezdésnek: Szia :) ; Legtöbb esetbe visszaköszön a lány is, hogy szia :) ; aztán egy egyszerű mizu? ; válasz legtöbbször: Fáradt vagyok, semmi különös, akármi. ; Aztán én legtöbbször vissza szoktam kérdezni, az adott válaszra, pl ha fáradt, akkor miért fáradt, a semmi különösre: Mit csináltál/ mit fogsz csinálni ma? ; onnantól megvan a téma, aztán később, amikor már beszéltetek pár dologról, akkor meg lehet kérni őket, hogy meséljenek magukról, pl. életfelfogás, stílus, akármi, amit szeretnél :)


Nem nehéz, és nem kell rágörcsölni a dologra :) Hajrá

2015. okt. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!