Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti hogy vagytok a netes...

Ti hogy vagytok a netes ismerkedéssel?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel pár napja el kezdtem beszélgetni de például most is azért nem írok neki mert félek, hogy idegesíteném. Nem tudom, hogy azért ír vissza mert nem akar bunkó lenni, vagy mert tényleg ő is szeretne barátkozni. Kérdezni sem nagyon merek, mert nehogy azt gondolja, hogy mi közöm hozzá. Ti hogyan vagytok ezzel a dologgal? Írjak neki aztán majd úgyis lepattint ha nem tetszek neki? Egyébként ha beszélek vele akkor nem csak igen-nem-eket válaszol, sőt vissza is kérdez tehát érdeklődik ő is, viszont magától nem ír rám soha.
2015. ápr. 8. 16:12
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja amúgy 22 vagyok, és ő is.
2015. ápr. 8. 16:13
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha rám köszön, visszaköszönök, de egyébként elmennék mellette az utcán.
2015. ápr. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Írj neki bátran, különben nem lesz belőled énekes koldus sem.
2015. ápr. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Írj neki, és két héten belül beszélj meg vele találkozót, mondjuk ilyesmi szöveggel "mit szólnál, ha szenélyesen folytatnánk ezt a beszélgetést? Hétfő 7 óra, vagy kedd fél 6 jó lenne neked?" Csak határozottan, ne neten beszélgessetek, hanem élőben ismerkedjetek. Mindenképpen legalább két időpontot adj meg, hogy választhasson. Ha egyik sem jó neki, és nem ajánl fel olyan időt amikor jó neki, és ezek után még egy harmadik általad felajánlott lehetőséget is hárít, akkor hagyni kell, mert nem fog összejönni. Esetleg - mivel már úgyis minden mindegy - neki szegezheted a kérdést, hogy most akkor mi van, akar-e egyáltalán találkozni veled? Mert nyilván nem kizárólag neten akarod vele tartani a kapcsolatot.
2015. ápr. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!