Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, ha annyira...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha annyira elkeseredetten vágyok a szerelemre? 18/L

Figyelt kérdés
Egy normális átlagos lánynak tartom magam, de még nem volt barátom, viszont nagyon vágynék rá.. Lehet velem van a baj,mert eléggé csendes vagyok és nem járok minden héten bulizni ismerkedés céljából, inkább visszahúzódóbb vagyok, de egy idő után feloldódok.
2015. okt. 4. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan érzek csak én pasi vagyok 19/F
2015. okt. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyetertek az elso, szintén 19F kollegaval...
2015. okt. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ne légy elkeseredve egyáltalán nincs baj azzal, hogy még nem volt barátod. Szerintem ez tök normális. Egyébként ne buliba akarj ismerkedni, hidd el tapasztalatból beszélek. Normális csávót nem részegen fogsz összeszedni. Talán légy egy kicsit nyitottabb, mosolyogj többet és ne folyton arra gondolj, hogy miért nincs brátod. Nem kell keseregni majd eljön minden a maga idejében. Remélem segítettem :)
2015. okt. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Noren1989 ***** válasza:

Majd itt rádír valaki, akivel leszűztelenítteted magadat, aztán meg te leszel a falu k_rvája.

Nyugodj meg, csak idő kérdése.

26/F

2015. okt. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!